Emirates. Linia lotnicza z Dubaju szuka pracowników w Polsce. Zarobki? 10 tys. zł na start

Luksusowa linia lotnicza Emirates szuka stewardów oraz stewardess. Aby zdobyć pracę należy spełnić szereg wymagań, w tym przeprowadzić się do Dubaju. W zamian za to firma proponuje zarobki na poziomie 10 tys. zł.

Zarobki na poziomie 10 tys. zł bez konieczności odprowadzania podatków, mieszkanie w Dubaju oraz szereg atrakcyjnych zniżek pracowniczych - dla wielu osób oferta pracy w Emirates brzmi jak z bajki. Sen ten już wkrótce może stać się jak najbardziej realny, gdyż linia lotnicza z ZEA w lutym zorganizuje spotkania rekrutacyjne w trzech polskich miastach - informuje radiozet.pl

Zobacz wideo

Emirates szuka pracowników. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pracę?

Linia lotnicza już wcześniej szukała stewardów oraz stewardess w Polsce. Castingi cieszyły się sporą popularnością, a co więcej, aby być branym pod uwagę w procesie rekrutacyjnym należy spełnić następujące wymagania:

  • ukończone 21 lat, 
  • wzrost minimum 160 cm,
  • ukończona szkoła średnia i biegła znajomość języka angielskiego,
  • rok doświadczenia w obsłudze klienta.

Rekrutujący wezmą pod uwagę sprawność fizyczną potencjalnych kandydatów i ich nastawienie. Ważny jest również brak tatuaży w miejscach widocznych. Ponadto osoby, które otrzymają pracę, muszą przeprowadzić się do Dubaj. Linia zapewnia jednak mieszkania. 

Emirates zatrudni stewardessy z Polski. Jak aplikować o pracę?

W lutym odbędą się trzy spotkania rekrutacyjne: w Katowicach (14 lutego), Gdańsku (12 lutego) oraz w Warszawie (28 lutego). Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w języku angielskim. Należy na nie zabrać CV, a także ubrać się w strój o charakterze biznesowym bądź elegancki. Na stronie internetowej Emirates znajdują się informacje na tema rekrutacji. Na stronie Emirates Group Careers można wypełnić formularz w sprawie pracy na oferowanym stanowisku.