Już jutro tłusty czwartek. Jakie promocje na pączki przygotowały markety? Ile kosztują? [Biedronka, Lidl, Carrefour]

Tłusty czwartek już jutro 20 lutego. Niektóre sklepy przygotowały promocje na pączki. Ile w tłusty czwartek kosztują pączki? [Biedronka, Lidl, Carrefour]
Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Tłusty czwartek oznacza zawsze masowe zakupy pączków. Niektóre legendarne cukiernie mają kolejki na kilka godzin stania. Tego można uniknąć w supermarketach i dyskontach, które przygotowały na ten dzień specjalne promocje. Ile będą kosztować pączki w tłusty czwartek? To sprawdziło WP.

Tłusty czwartek Biedronka - ile kosztują pączki?

Biedronka promocje na Tłusty Czwartek uruchomiła już dzisiaj, 19 lutego. Oferta "Słodki tłusty czwartek" to pączki za 0,55 groszy przy zakupie sześciu sztuk. Przy mniejszej liczbie trzeba zapłacić 98 groszy za jednego pączka. Można także skorzystać z promocji kup 12 zapłać za 8. Do rachunku nie są doliczane w takiej sytuacji najtańsze pączki. Najtańszy donut z polewą kakaową kosztuje 99 groszy. Wersja z nadzieniem to już 1,49 zł. Można wybrać też donut cookie za 2 zł. Najdroższe są donuty Wedla, za które trzeba zapłacić 2,19 zł. 

Tłusty czwartek w BiedronceTłusty czwartek w Biedronce fot. Biedronka

Tłusty czwartek Lidl - ile kosztują pączki?

W Lidlu najtańszy pączek będzie kosztował 58 groszy. Cena może jeszcze spaść do 42 groszy przy zakupie 12 sztuk pączków. Promocja Lidla nazywa się "Częstowanie przez Pączkowanie" i w jej ramach będzie można kupić: pączki z nadzieniem o smaku mlecznym lub z ajerkoniakiem (1,79 zł/szt.), pączki z powidłami śliwkowymi (1,49 zł/szt.), pączki kakaowe (1,49 zł/szt.), pączki z nadzieniem o smaku słonego karmelu (1,79 zł/szt.), pączki z nadzieniem wiśniowym (2,99 zł/szt.) oraz pączki z nadzieniem różanym i skórką pomarańczową (1,49 zł/szt.).

Od 17 lutego obowiązuje też promocja na donuty. Korzystając z aplikacji Lidla można otrzymać cztery donuty w cenie trzech i dotyczy to wszystkich rodzajów amerykańskich pączków.

Tłusty czwartek Carrefour- ile kosztują pączki?

W Carrefourze klasyczne pączki w promocji dostępne są od środy 18 lutego. Za 10 sztuk należy zapłacić 5,99 zł. Sklep wyróżnia się obecnością w ofercie pączków vege po 1,69 zł sztuka. Korzystając z aplikacji Carrefour można otrzymać 20 proc. rabatu na donuty. 

Więcej o: