KiK otwiera nowe sklepy. W najbliższych miesiącach chce otworzyć 60 kolejnych

Sieć KiK od początku roku otworzyła kolejne sklepy w pięciu miejscowościach i zapowiada dalszą ekspansję. W najbliższych miesiącach ma się w Polsce pojawić kolejnych 60 placówek niemieckiego dyskontu tekstylnego.

Jak donoszą Wiadomości Handlowe, KiK na koniec 2019 r. miał ponad 320 sklepów. Sieć zapowiada, że jeszcze w pierwszym półroczu 2020 r. chce mieć łącznie 350 sklepów, a finalnie dobić do 380 placówek. W ostatnich tygodniach sieć KiK otworzyła nowe sklepy w Gdyni, Łodzi, Kobyłce, Kolbuszowej i Wysokiem Mazowieckiem.

Zakończyliśmy 2019 rok dość efektownie, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy podtrzymać tę dobrą passę i podsumowując pierwsze tygodnie nowego roku mówić o uruchomieniu 5 nowych sklepów, modernizacji sklepu w Łodzi oraz o otworzeniu pierwszego KiKa w Jaworze jeszcze przed końcem lutego. Jest to również swego rodzaju zapowiedź naszych dalszych działań

- podsumował Marcin Ostrowski z polskiego biura sieci KiK.

>>> Czy rząd może zahamować rosnące ceny? "Potrzebny jest wzrost wydajności pracy"

Zobacz wideo

KiK w Polsce od 2012 r.

Niemiecka sieć dyskontów tekstylnych zadebiutowała w marcu 2012 r., kiedy otworzyła swój pierwszy sklep w Środzie Wielkopolskiej. Już wtedy sieć zapowiadała, że jej największymi konkurentami na polskim rynku będą H&M, Pepco, Takko czy C&A. Powstałe w 1994 r. przedsiębiorstwo jest obecnie jednym z dziesięciu największych dystrybutorów odzieżowych w Niemczech, gdzie posiada 3,5 tys. sklepów. Poza Niemcami i Polską KiK działa także w Austrii, Chorwacji, w Czechach, na Słowacji, w Holandii, we Włoszech, czy w Rumunii.

Więcej o:
Komentarze (7)
KiK otwiera nowe sklepy. W najbliższych miesiącach chce otworzyć 60 kolejnych
Zaloguj się
 • takaprawda3000

  Oceniono 13 razy 11

  Kolejny sklep z azjatyckimi śmieciami po PEPCO i Primarku.

 • rozaliaroyale

  Oceniono 9 razy 9

  przecież to chińszczyzna w najgorszym wydaniu

 • radon13

  Oceniono 10 razy 8

  Mamy dosyć sklepów z azjatyckimi towarami !

 • Oceniono 5 razy 3

  Ten fakt świadczy o ubożeniu polskiego społeczeństwa. Wszak KiK i Textil Market to najgorszy i najtańszy chłam.

 • mcguirre

  Oceniono 1 raz 1

  W Łodzi nie otworzono nowego sklepu tylko otworzono ten sam sklep po remoncie. Dokładnie wotum samym miejscu. Poza tym jakie buble były takie są.

 • panitutajniestala

  Oceniono 4 razy 0

  Dzieci w Niemczech, jak chca jedno drugiemu w przedszkolu naprawde dokuczyc, to na glos mowia: A twoja mame to policja zlapala na kradziezy ciuchow w KiK'u... :))

 • barbarajulia

  Oceniono 3 razy -3

  trzeba dac cynk prezydentowi Trampowi co Jarek wyprawia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX