Promocja w Rossmannie. Kosmetyki do makijażu tańsze nawet o 55 proc.

Promocja na kosmetyki do makijażu pojawia się w drogeriach sieci Rossmann zazwyczaj dwa razy w roku. Najbliższe rabaty, sięgające nawet 55 proc., zaczną obowiązywać już w sobotę 16 maja. Jakie są szczegóły promocji?
Zobacz wideo 3 praktyczne triki kosmetyczne, które z pewnością przydadzą ci się nie raz

Kosmetyki do makijażu w promocyjnych cenach to jedna z najpopularniejszych w drogeriach Rossmann akcji rabatowych. Zazwyczaj pojawiają się one dwa razy do roku: na jesieni i na wiosnę. W ostatnim czasie termin promocji został nieco przesunięty.

Promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie od 16 maja

Rossmann przewiduje promocję na kosmetyki do makijażu, która ma obowiązywać od 16 do 31 maja lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach. Rabaty będą naliczane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie online.

Rabaty dotyczą przede wszystkim kosmetyków do makijażu ust, oczu i twarzy. Promocją mają zostać objęte też lakiery do paznokci wszystkich marek z wyjątkiem Semilac. Produkty tej firmy sprzedawane będą w promocji 2+1 gratis.

Zgodnie z zasadami promocji każdy klient może kupić maksymalnie trzy sztuki tego samego kosmetyku podczas jednych zakupów. Promocje mają sięgać od 40 do 55 procent.

Poza promocją - 55 proc. na makijaż, w sklepach pojawią się też obniżki cen produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Przecenione mają być też artykuły do domu. W sklepach stacjonarnych produkty te będą oznaczone specjalną etykietą. Dodatkowo w ofercie sklepów stacjonarnych mają być promocje typu: 2+2, 2+1, 1+1 czy 3+1. Klienci będą mogli sami komponować zestawy kosmetyków, przy czym +1 lub +2 najtańsze artykuły będą gratis.

Więcej o: