Promocje w Rossmannie. Ruszyła akcja "Fiesta". Na jakie produkty promocja -55 procent?

Sieć drogerii Rossmann zorganizowała akcję "Fiesta". Jej częścią jest promocja -55 proc. na kosmetyki do makijażu. Od kiedy do kiedy trwa ta promocja i jakie produkty są nią objęte?

Akcja promocyjna "Fiesta" w sklepach Rossmann rozpoczęła się w sobotę 16 maja i potrwa do niedzieli 31 maja lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji -55 proc. obniżone zostały ceny tzw. kolorówki, czyli kosmetyków do makijażu. Taniej można kupić m.in.:

  • kosmetyki twarzy: podkłady, korektory, pudry, bronzery, róże, rozświetlacze, bazy,
  • kosmetyki do makijażu oczu, czyli cienie, tusze do rzęs, kredki do oczu, eyelinery, produkty do makijażu brwi, bazy pod cienie, odżywki do rzęs,
  • kosmetyki do ust, tzn. pomadki, balsamy ochronne do ust, konturówki,
  • kosmetyki do paznokci - lakiery, bazy i top coat, odżywki.

Z promocji -55 proc. wyłączona jest marka Semilac.

Zobacz wideo Planujesz wyjazd? Podpowiemy, jak zapakować kosmetyki

Jakie są zasady promocji -55 proc. w Rossmannie?

Aby skorzystać z promocji -55 proc. nie trzeba być członkiem Klubu Rossmann. Promocja zostanie naliczona bez względu na to, ile produktów kupimy. Jednym ograniczeniem jest to, że podczas jednych zakupów można kupić maksymalnie trzy takie same produkty (z tym samym kodem EAN). Promocja -55 proc. dostępna jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Rossmann.

"Fiesta" w Rossmannie. Oprócz -55 proc. dostępne także inne promocje

Oprócz promocji -55 proc. Rossmann prowadzi także tzw. promocje scenariuszowe typu 2+2, 2+1, 1+1 gratis, drugi produkt 50 proc. taniej i trzy produkty w supercenie. Te promocje również dostępne są do 31 maja, jednak można z nich skorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych sieci Rossmann. 

Więcej o: