Primark szuka pracowników. Możliwe otwarcie sklepu w Warszawie już w lipcu

W oparciu o oferty pracy publikowane przez Primark, portal handelextra.pl podał informację o rychłym otwarciu sklepu sieci odzieżowej w Polsce. Wiele wskazuje na to, że nastąpi to już w lipcu.

Na stronie internetowej Primarku pojawiło się ogłoszenie z ofertą pracy w Warszawie. Poszukiwani są doradcy klienta (kobieta/mężczyzna) na pełny bądź niepełny etat. Do ich obowiązków będzie należeć przede wszystkim dbanie o ekspozycję i sprzedaż produktu. Zaletą, jednakże nie wymogiem koniecznym, jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia w handlu detalicznym bądź obsłudze klienta. Firma gwarantuje: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, rabat pracowniczy, międzynarodowe możliwości rozwoju.

Zobacz wideo Jak prowadzić biznes w czasie pandemii? Rozmowa z ekspertem OLX

Posty z ofertą pracy pojawiły się także w mediach społecznościowych. Termin rekrutacji upływa 2 lipca. "To oznacza, że otwarcie sklepu Primark w Galerii Młociny jest tuż tuż. Potwierdzają to komentarze pod postem o rekrutacji" - pisze handelextra.pl.

Pierwszy Primark w Polsce otworzy się w galerii na północy Warszawy

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będzie można zrobić pierwsze zakupy w Primarku. Spekulacje na temat pojawienia się sieci w Polsce trwały od 2018 roku i ostatecznie okazały się prawdziwe. Sieć liczy już 373 sklepy, najwięcej placówek jest w Wielkiej Brytanii (189), Hiszpanii (46) oraz Irlandii (37). Oprócz tego marka działa w USA, Włoszech, Portugalii, Belgii, Austrii, Holandii, Niemczech, Francji, a ostatnio Primark pojawił się także w Słowenii. W samym 2020 roku ma pojawić się 19 nowych placówek firmy, w tym warszawska.

Pierwszy sklep Primark w Polsce zostanie otwarty w Galerii Młociny. Na stronie internetowej zamieszczono także mapę, by każdy zainteresowany mógł bez problemu dotrzeć do sklepu. Primark rekrutację do swoich sklepów rozpoczął już jesienią ubiegłego roku. Łącznie sieć ma zatrudniać w Polsce 250 osób. 

Primark otworzy kolejny sklep w Polsce. Wybór padł na Poznań

Primark zdecydował, że w Polsce pojawi się kolejny sklep. Umiejscowiony będzie w Poznaniu, w galerii Posnania. Powierzchnia handlowa sklepu będzie wynosić 3,5 tys. metrów kwadratowych.

Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii - najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu. Widzimy ekscytację, jaką już teraz wzbudza otwarcie naszego pierwszego sklepu w Polsce. Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski

- powiedział, cytowany w komunikacie, Maciej Podwojski, menedżer ds. sprzedaży w Primark Polska.

Więcej o: