Biedronka wraca z promocją. Sześć piw gratis, ale jest jeden haczyk

Biedronka zdecydowała się przygotować promocję dla miłośników piwa. W poniedziałek 8 czerwca przy zakupie 12 piw sześć z nich będzie gratis. Oferta obowiązuje tylko posiadaczy karty "Moja Biedronka".

Biedronka regularnie decyduje się wprowadzać wszelkiego rodzaje promocje. Ostatnio związane one były z Dniem Matki oraz Dniem Dziecka. Tym razem sieć zdecydowała się wprowadzić ofertę rabatową dla miłośników piwa

Biedronka wraca z promocją na piwa. Tym razem na innych zasadach 

W poniedziałek 8 czerwca 2020 roku w sklepach sieci Biedronce  można zakupić wybrane piwa butelkowe w ofercie „6 + 6 gratis”. Oznacza to, że przy zakupie 12 butelek sześć najtańszych otrzyma się za darmo. Dotyczy to następujących rodzajów piw: Corona Extra, Cubanisto Rum Flavoured Beer, Beck’s Blue, Beck’s oraz Bud. Sieć zaznacza, że można mieszać butelki. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Co ciekawe, podobną promocję Biedronka zdecydowała się niewiele ponad miesiąc temu z okazji nadchodzącej majówki. Wtedy przy zakupie 24 piw 12 najtańszych otrzymywało się za darmo. Liczba piw w gratisie to nie jedyne, co różni obie akcja. Należy pamiętać, że tym razem z piwnej oferty skorzystać mogą jedynie osoby posiadające kartę "Moja Biedronka". Dodatkowo przewidziany został limit 24 piw na klienta. Oznacza to, że choć promocja to "6 + 6 gratis", łącznie posiadacz karty może za darmo otrzymać aż 12 piw.

W komunikacie sieć Biedronka przypomina, że promocja obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów lub do wyczerpania zapasów. Należy pamiętać, że w niektórych sklepach jest zakaz sprzedaży alkoholu po godz. 22. Ich wykaz można znaleźć na stronie internetowej sklepu

>>> Czytaj też: Biedronka. Gang słodziaków powraca. Tym razem w wersji eko. Co będzie można kupić?

Więcej o: