Nadmorskie delegacje dla pracowników sieci Biedronka. Wyjazdy już od połowy czerwca

Pracownicy sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości, poinformowano w komunikacie sieci.

Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia. W tym roku, po raz czwarty, sieć umożliwia chętnym pracownikom z całej Polski czasowe przeniesienie się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem.

Pracownicy mogą wybierać między takimi miastami, jak np. Jastarnia, Władysławowo, Nowy Dwór Gdański czy Dziwnów. Pracodawca opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości.

Biedronka zaprasza swoich pracowników na nadmorskie delegacjeBiedronka zaprasza swoich pracowników na nadmorskie delegacje Fot. Biedronka

- Nasz wakacyjny program cieszy się ogromną popularnością. W ubiegłym roku skorzystało z niego aż 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Dzięki temu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy. Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy - powiedziała Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

350 zł premii letniej miesięcznie za pracę nad morzem

Jak czytamy w komunikacie sieci, pracownicy sklepów Biedronka znajdujących się nad Morzem Bałtyckim, oprócz standardowego wynagrodzenia (minimum 3050 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanej nieobecności w danym miesiącu) mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także wspomnianą nagrodę letnią 350 zł brutto.

Zobacz wideo Czy w te wakacje będziemy mogli wyjechać za granicę? Co z obozami i koloniami dla dzieci?

Tym, którzy zdecydują się na delegację, Biedronka zapewni także dodatki delegacyjne. Pracownicy otrzymają darmowe zakwaterowanie, a także pokrycie lub zwrot kosztu dojazdu. Sieć ma oferować zatrudnionym elastyczny grafik pracy, tak by ci mogli łączyć pracę z urokami wakacji.

W miejscowościach nadmorskich sieć oferuje również pracę w oparciu o umowę zlecenie osobom, które nie są zatrudnione w Biedronce.

Więcej o: