Biedronka z promocją na elektronikę Hykker. Bezprzewodowe słuchawki, smartwatch i kamera sportowa

Biedronka wprowadziła do swojej oferty elektronikę firmy Hykker. W przystępnych cenach można kupić bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów, smartwatcha czy kamerę sportową.

Biedronka od poniedziałku 13 lipca wprowadziła nową ofertę. Promocja  obejmuje m.in. akcesoria domowe, utensylia kuchenne, obuwie, ubrania, wyposażenie ogrodu czy narzędzia do warsztatu. Swoją uwagę warto skierować na przykład na wentylator kolumnowy Hoffen za 79,90 zł. Do oferty trafiła także elektronika firmy Hykker w bardzo przystępnych cenach. Promocja potrwa do 25 lipca lub do wyczerpania zapasów. Produkty promocyjne będą dostępne niestety tylko w wybranych sklepach. 

Zobacz wideo Bose Frames Alto - okulary przeciwsłoneczne i słuchawki w jednym [TOPGadżet]

Biedronka z promocją na elektronikę firmy Hykker. Tanie słuchawki, smartwatch i kamera sportowa

Z oferty firmy Hykker najciekawsze wydają się nauszne słuchawki bezprzewodowe, które Biedronka oznaczyła jako superhit. Za urządzenie trzeba zapłacić jedynie 119 zł, co jest bardzo dobrą ceną jak na słuchawki z aktywną redukcją szumów. System ANC działa do 20 dB, a słuchawki można ustawić w jednym z trzech trybów:

  • muzyka, 
  • muzyka z redukcją szumów,
  • redukcja szumów.

Bateria starczy na 12 godzin działania, a słuchawki z telefonem łączą się za pomocą Bluetooth 5.0. Do tego w zestawie otrzymamy pokrowiec ochronny. 

Za tę samą cenę 119 zł można kupić kamerę sportową 4K. Obiektyw zabezpieczony jest wodo- i pyłoszczelną obudową o standardzie IP67. Kamera nagrywa w 30 klatkach na sekundę, obsługuje karty SD do 64 GB i z urządzeniami łączy się przez Wi-Fi lub kabel microUSB.

Warto zwrócić uwagę także na Smartwatcha Hykker Chrono 4. Za 99 zł otrzymujemy okrągły ekran dotykowy IPS 1,22 cala. Zegarek pozwala dzwonić i wysyłać SMS-y, a bateria 280 mAh wystarcza na trzy dni działania. Chrono 4 obsługuje karty microSIM i microSD do 32 GB. Smartwatch wyposażono także w aparat fotograficzny. 

Ostatnią propozycją firmy Hykker jest lornetka turystyczna 20 x 50 z wysokiej jakości szkła BAK7. W zestawie za 69,90 zł znajdują się także pasek i torba do lornetki, ściereczka do czyszczenia soczewek oraz nasadki ochronne. 

Więcej o: