Lidl sprzedaje maseczki ochronne za 49 groszy. Wiemy, od kiedy będą dostępne

Lidl zdecydował się wprowadzić do sprzedaży 10-paki maseczek ochronnych. Cena za jedną maseczkę wynosi zaledwie 0,49 zł. Produkt pojawi się w sprzedaży od poniedzałku 12 października.

Od 10 października na terenie całej Polski obowiązuje żółta strefa. Kluczowym obostrzeniem jest przywrócenie obowiązku noszenia masek nie tylko w sklepach oraz komunikacji miejskiej, ale także w przestrzeni publicznej, jak chociażby na ulicach. W związku z tym znacząco wzrasta zapotrzebowanie na maseczki ochronne, które przez minione miesiące były niezbędne tylko w określonych sytuacjach. 

Lidl sprzedaje maseczki ochronne. Dostępne od 12 października

Naprzeciw oczekiwaniom Polaków staje Lidl, który od poniedziałku 12 października wprowadza do stałej oferty jednorazowe maseczki 3-warstwowe. Cena jednej maseczki wynosi 49 grosze, ale będą one sprzedawane w 10-pakach za 4,90 zł. Produkt będzie dostępny przy kasach. Maseczki zostały wyprodukowane w Polsce i spełniają wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych.

"Aby zapewnić jak najlepszą ochronę górnych dróg oddechowych, maseczki zostały zbudowane z trzech warstw włókniny. Wygodę noszenia zapewnią wykonane z elastycznej gumki troczki zakładane za ucho, a dzięki specjalnym wkładkom, maska idealnie dopasuje się do kształtu nosa" - czytamy w komunikacie sieci

Koronawirus. Reaguje nie tylko Lidl. Biedronka przywraca wydłużone godziny pracy sklepów 

W związku z drugą falą pandemii koronawirusa Biedronka zdecydowała się ponownie wprowadzić Akcję 24. Od weekendu 10-11 października ponad 40 sklepów w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 do godziny 23:30. Reszta placówek sieci ma być czynna do godz. 23:00. Lista sklepów z wydłużonymi godzinami otwarcia znajduje się na stronie sklepu w TYM MIEJSCU

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce
Więcej o: