Awaria Spotify. Problemy w całej Europie

Spotify w całej Europie doświadcza poważnych problemów z działaniem. Awaria Spotify nie ominęła Polski, gdzie użytkownicy mają liczne kłopoty z odtwarzaniem i logowaniem.

Spotify ma problemy z działaniem na terenie całej Europy. Kłopoty mają także polscy użytkownicy serwisu. Wg downdetector.pl zdecydowana większość problemów dotyczy odtwarzania muzyki, ale pojawiają się też trudności w logowaniu i działaniu strony internetowej.  

Zobacz wideo Paweł Sasko: Praca nad "Cyberpunkiem 2077" jest jak produkowanie 20 filmów jednocześnie

Spotify nie działa

Downdetector.pl do godziny 10:05 dzisiejszego ranka zaraportował 1403 awarie Spotify. W ciągu następnych 15 min liczba przypadków spadła trzykrotnie. Większość z nich dotyczy centralnej Polski. Największe problemy ma Łódź, nieco mniej przypadków awarii jest w Warszawie, ale zgłoszenia dochodzą z całego kraju. W pozostałych częściach Europy duże problemy raportują Holandia i Anglia oraz spora część Niemiec. Praktycznie wszystkie większe ośrodki miejskie w Europie doświadczają awarii Spotify. Problem w marginalnym stopniu dotyczy także USA.

Najwięcej problem jest strumieniowaniem i przesyłaniem muzyki, czego doświadcza 68 proc. zgłaszających awarię. 26 proc. osób nie może się zalogować do serwisu, a 5 proc. ma kłopoty z działaniem strony internetowej. 

Kolejna awaria serwisów internetowych

To już kolejna duża awaria ważnej usługi internetowej o zasięgu globalnym. W ostatnim tygodniu najpierw problemów doświadczył Facebook Messenger, który przez parę godzin w ogóle nie działał. Parę dni później to samo dotknęło aplikacje Google. Użytkownicy stracili dostęp m.in. do Gmaila oraz Dysku Google. 

Więcej o: