Biedronka. 12 piw za darmo. Promocja obowiązuje tylko w piątek

W piątek 5 lutego w sklepach sieci Biedronka będzie obowiązywała promocja 12+12. Oznacza to, że do każdych 12 zakupionych piw butelkowych, 12 kolejnych dostaniemy w gratisie. Oferta jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka.

O promocji Biedronka poinformowała na swojej stronie internetowej. Przy zakupie 24 butelek klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma rabat o wartości 12 najtańszych piw, a gdy te są w tej samej cenie, o wartości 12 z nich. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Promocja na piwa w Biedronce 

Wyjątkowa promocja w Biedronce będzie obowiązywać jedynie w piątek 5 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Za darmo będzie można otrzymać tylko wybrane produkty. Na liście promocyjnej znalazły się piwa takich marek jak:

  • Calsberg,
  • Desperados,
  • Heineken,
  • Zatecky,
  • Somersby,
  • Żywiec.

Pełną listę dostępnych piw można znaleźć tutaj. Można je mieszać dowolnie. Z promocji można skorzystać tylko raz: 12 piw za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. 

Biedronka zrobiła "niezamierzoną promocję"

Jak informował portal Wiadomoscihandlowe.pl, we wtorek 2 lutego wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola (butelka o pojemność 0,75 l) sprzedawane po cenie regularnej 10,99 zł zostało przez przypadek przecenione na 1,99 zł. Według serwisu promocja nie była wynikiem błędu na etykiecie, ale pomyłką w systemie kasowym. W związku z tym na kasie nabijana była cena 1,99 zł.

Problem dotyczył sklepów w różnej części Polski, a o jego pojawieniu się centrala sieci została poinformowana we wtorek około godz. 10:30. "Ich wdrożenie w życie musi jednak trochę potrwać, nie wystarczyła bowiem podmiana ceny w systemie kasowym przez zespół IT. Konieczne jest również wydrukowanie nowych cenówek i rozmieszczenie ich w sklepie" - czytamy w artykule. 

Aktualnie wino sprzedawane jest w cenie regularnej 10,99 zł, choć w niektórych sklepach produkt został wyprzedany po promocyjnej cenie. Sieć nie skomentowała zaistniałej sytuacji.

Więcej o: