Rossmann. Promocje na Walentynki. Perfumy tańsze nawet o 60 proc.

Już w najbliższą niedzielę wypadają Walentynki. Zostały zatem ostatnie chwile na kupienie prezentów na 14 lutego. Z tej okazji sieć drogerii Rossmann przygotowała specjalne promocje.

W promocyjnej ofercie znalazła się m.in. woda toaletowa Calvin Klein Euphoria Endless (125 ml) za 99,99 zł oraz zapach Hugo Boss dla mężczyzn (75 ml) za 114,99 zł. Oznacza to, że perfumy znanych marek klienci Rossmanna kupią do 60 proc. taniej.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Walentynki 2021. Promocje na perfumy w Rossmannie

Klienci, którzy szukają prezentu dla swojej drugiej połówki, znajdą w Rossmannie także inne walentynkowe upominki.  Czekają na nich np. miś z różyczek 24 cm, 34,99 zł zamiast 44,99 zł, skarpetki damskie (2 pary) za 9,99 zł zamiast 12,99 zł albo termofor w kształcie serca o pojemności 600 ml za 19,99 zł.

W promocji znalazły się także walentynkowe kubki o pojemności 500 ml za 14,99 zł lub męskie, bawełniane bokserki Muppets w cenie 16,99 zł zamiast 19,99 zł. Kto poluje na promocje w Rossmannie, musi się spieszyć. Promocyjne ceny obowiązują tylko do 15 lutego.

Wierszyki na Walentynki

Walentynkowe upominki będą się pięknie prezentowały w towarzystwie miłosnych wierszyków. Zamieściliśmy kilka propozycji w naszym tekście w Gazeta.pl. Poniżej także można znaleźć krótkie teksty, które zmieszczą się na bileciku.

W Dniu Świętego Walentego
Masz życzenia z serca mego!
Od początku znajomości
w moim sercu stale gościsz
I zostaniesz tam do końca,
Bo to rzecz nieustająca

* * *

Ktoś bardzo Cię kocha - nie powiem Ci kto,
i myśli o Tobie - nie powiem Ci co,
i w myślach całuje – nie powiem Ci jak,
i cierpi, bo czuje, że kogoś mu brak,
ktoś chciałby Ci przysiądź - nie powiem Ci co,
ktoś bardzo Ci bliski - nie powiem Ci kto,
lecz sam się dowiesz, za dzień albo dwa,
że ten, kto Cię kocha to właśnie ja.

Więcej o: