mBank planuje prace techniczne. W weekend problemy z przelewami i płatnościami kartą

mBank zaplanował prace techniczne na sobotę 20 i niedzielę 21 marca. Klienci banku mogą spodziewać się trudności podczas korzystania z niektórych usług.

Prace techniczne zaplanowane są na sobotę 20 marca oraz niedzielę 21 marca. Jako że utrudnienia dotyczyć będą logowania do serwisu internetowego, aplikacji mobilnej, a także płatności kartą, w najbliższy weekend klienci banku powinni wstrzymać się z wykonywaniem przelewów oraz wypłacić gotówkę z wyprzedzeniem.

Zobacz wideo Wojciech Konieczny gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl (18.03)

mBank i prace techniczne. Jakie będą utrudnienia? Kiedy? 

mBank zaplanował prace techniczne przede wszystkim na późne godziny nocne oraz poranne i to w tych godzinach będą największe utrudnienia. Pomiędzy godziną 2:00 a 8:15 klienci banku nie będą mogli płacić kartą ani wypłacać pieniędzy z bankomatu. Płatności kartą w sieci będą zablokowane do godz. 10:30.

Franki szwajcarskie i zlotowkiKredyty frankowe mogą kosztować banki fortunę. Nawet 225 mld zł

Klienci banku w godzinach 2:00 - 10:30 nie będą mogli zalogować się do serwisu internetowego ani aplikacji mobilnej. Od godz. 1:30 do 11:30 wyłączona zostanie natomiast możliwość złożenia wniosku. 

Utrudnień spodziewać się mogą również przedsiębiorcy posiadający konta firmowe w mBanku. Od godziny 2:00 do 8:15 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP oraz korporacji.

Koronawirus a kredyt. 'Kazali mi przyjść do banku, to absurd' (zdjęcie ilustracyjne)Media: Polski bank chce, by płacić mu za trzymanie pieniędzy na koncie

Więcej o: