Biedronka rozdaje vouchery. Do końca miesiąca trzeba spełnić jeden warunek

Biedronka ruszyła z akcją promocyjną "Kupuj Świeże Polskie Produkty". Stosując się do tego hasła, można otrzymać voucher o wartości 99 zł na kolejne zakupy. Trzeba tylko do końca miesiąca wydać w sieci odpowiednio wysoką kwotę.

Żeby wziąć udział w promocji, należy posiadać kartę Moja Biedronka. Można ją uzyskać w kasie dowolnego sklepu sieci. Jakie są pozostałe zasady promocji "Kupuj Świeże Polskie Produkty"?

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Biedronka rozda vouchery na 99 zł 

Bon na następne zakupy w Biedronce dostaną osoby, które wydadzą w sklepie 499 zł. Kwota ta musi być jednak spożytkowana na polskie produkty z kategorii: mięso, ryby, owoce lub warzywa. Co ważne, zakupy te muszą zostać zrobione do końca kwietnia. Istotna jest tutaj karta Moja Biedronka, na której zakupy są sumowane. Wartość uzbieranej kwoty można sprawdzić na paragonie. 

Spełnienie wszystkich tych warunków uprawnia do otrzymania vouchera w wysokości 99 zł na kolejne zakupy. Z bonu będzie można skorzystać jednorazowo przez cały maj podczas zakupów z kartą Moja Biedronka. Środki można wydać na właściwie cały asortyment dostępny w sklepie poza standardowymi wyłączeniami (alkohol, papierosy, produkty żywienia początkowego, czyli jedzenie dla niemowląt, doładowania kart i usług).

Biedronka chwali się, że wspiera polskich producentów

Sieć informuje, że w 2020 roku sprzedała aż: 99,9 proc. ryb, 93 proc. mięsa oraz 67 proc. owoców i warzyw pochodzących od polskich dostawców. 

Dzięki wyborom zakupowym naszych klientów tysiące polskich partnerów Biedronki może dalej rozwijać swoją działalność, budować nowe miejsca pracy, a w konsekwencji - wzmacniać polską gospodarkę. Naszą akcją chcemy się odwdzięczyć klientom za ich zaufanie, a jednocześnie jeszcze bardziej wesprzeć polskich producentów świeżej żywności skupiając akcje na ich produktach

- mówi Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu w sieci Biedronka.

Więcej o: