Ile można zarobić w Biedronce? Stawki kasjera i kierownika sklepu

Ile zarabiają pracownicy dyskontu Biedronka? Sprawdziliśmy, jakie stawki proponuje sieć na różnych stanowiskach.

Jak pisaliśmy w Next.gazeta.pl, dyskonty konkurują ze sobą wysokością wynagrodzeń oferowanych swoim pracownikom. Na początku 2021 r. sieci handlowe takie jak Lidl czy Biedronka podniosły pensje osobom zatrudnionych w sklepach. Ile w 2021 r. zarabia się w Biedronce? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Pandemia uderzyła w młodych. "Ich wejście na rynek pracy jest fatalne"

Ile zarabia kasjer-sprzedawca w Biedronce?

1 stycznia 2021 r. Biedronka podniosła pensje osobom zatrudnionym na stanowisku kasjer-sprzedawca. Tacy pracownicy zarobią w Biedronce na start od 3 250 zł do 3 600 zł brutto, natomiast po trzech latach pracy ich zarobki wzrosną do kwoty 3 400 zł - 3 850 zł brutto w zależności od miejsca zatrudnienia. W tę kwotę wliczone są nagrody frekwencyjne.

Szczepienia na koronawirusa - zdjęcie ilustracyjne Biedronka, Lidl i Auchan chcą szczepić swoich pracowników

Jaka jest pensja kierownika i zastępcy kierownika w sklepie Biedronka?

Jak podaje portal "Strefa Biznesu", od stycznia 2021 roku osoby początkujące zatrudnione w Biedronce na pełen etat na stanowisku zastępcy kierownika mogą zarobić od 3750 zł do 4400 zł brutto miesięcznie. Obejmuje ono płacę zasadniczą. Dodatkowo Zastępca Kierownika Sklepu może otrzymać miesięczną premię uznaniową, której wysokość zależy od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych sklepu.

Osoby początkujące zatrudnione w Biedronce na pełen etat na stanowisku kierownika mogą zarobić od 4900 zł do 5500 zł brutto miesięcznie. Obejmuje ono płacę zasadniczą. Dodatkowo Kierownik Sklepu może otrzymać miesięczną premię uznaniową, której wysokość zależy od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych sklepu.

Jak czytamy w "Strefie Biznesu", pracownicy Biedronki otrzymują również rabaty na zakupy, doładowanie kart przedpłaconych, dodatkowe nagrody w ciągu roku. Biedronka gwarantuje wypłatę dodatków za wszystkie przepracowane nadgodziny, godziny nocne oraz dodatek za pranie odzieży roboczej. Oferuje również nagrodę roczną - w 2020 roku wyniosła ona 2300 zł brutto, a także podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy.

Więcej o: