Biedronka przygotowuje się na długi weekend. Przed Bożym Ciałem niektóre sklepy czynne całą dobę

Zbliża się długi weekend, a w związku z tym sklepy przygotowują się na duży ruch i wydłużają godziny otwarcia. Biedronka ogłosiła, że niektóre sklepy będą przed Bożym Ciałem czynne całą dobę.

"Dzięki wydłużeniu godzin pracy sklepów ruch klientów zostanie rozłożony na dłuższy czas, umożliwiając dokonanie zakupów w bezpieczniejszy sposób" - czytamy w komunikacie Biedronki.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Boże Ciało. Dzień wcześniej sklepy otwarte całą dobę

Biedronka ogłosiła, że w środę 2 czerwca blisko 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych w godzinach od 6:00 do 23:00 lub dłużej, a z wtorku na środę ponad 100 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych całą dobę. 

Konferencja prasowa 'Dobry Start' 300 Dla Ucznia w Warszawie300 zł na "Dobry Start" w pełni wkracza w cyfrową erę. Wypłaci je ZUS

Wszystko po to, żeby rozłożyć ruch w czasie tak, aby zakupy odbywały się w bezpieczniejszy dla klientów sposób i przy mniejszym obłożeniu sklepów. Z kolei 3 czerwca, czyli w samo Boże Ciało sklepy należące do sieci Biedronka będą nieczynne, a w piątek 4 czerwca 50 z nich otworzy się dla klientów już chwilę po północy.

Biedronka przypomina również na swojej stronie o promocji na długi weekend: 1 czerwca - gratis otrzymamy 9 piw Hardmade za zakup 9 butelek tej marki, natomiast kolejnego dnia akcji tj. 2 czerwca możemy dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo. Maksymalny dzienny limit darmowych piw przypadający na kartę Moja Biedronka wynosi 9 sztuk 31 maja i 1 czerwca oraz 10 sztuk 2 czerwca

Stokrotka. Sieć sklepów wydłuża godziny otwarcia

Na wydłużenie godzin otwarcia zdecydowała się też sieć sklepów Stokrotka. 2 maja wszystkie sklepy będą otwarte dłużej niż zazwyczaj, czyli do godziny 23:00 - podaje biznes.interia.pl.

.Kryzys? Wielu Polaków chomikowało pieniądze, bo nie było ich gdzie wydać

Po Bożym Ciele, czyli w piątek i sobotę supermarkety tej sieci otworzą się dla klientów w standardowych godzinach.

Więcej o: