mBank. Awaria systemu, problemy z logowaniem. Znikają środki z konta, mBank wie o problemach

Awaria mBanku. Klienci mają problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej. Część osób zgłasza też problemy z płatnościami. Zdarzają się też zgłoszenia, że z konta zniknęły środki.

mBank ma awarię. Na portalu Downdetector.pl w szczytowym momencie było ponad 1,2 tys. zgłoszeń problemów, obecnie liczba ta spadła o połowę. 

Awaria w mBank

Problemy dotyczą głównie logowania do bankowości elektronicznej. Klienci nie mogą się zalogować, nie działają również kody autoryzacyjne. mBank wie o problemie i dodaje, że osoby, które się zalogowały, mogą nie widzieć wszystkich informacji. 

Obecnie występują spowolnienia w logowaniu do banku. Po zalogowaniu możesz nie widzieć wszystkich informacji, a część funkcji może być niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia

- napisał mBank na Twitterze. 

mBank. Problem ze znikającymi środkami z konta

Część osób zgłasza również kłopoty z płatnościami. Najpoważniejszy problem dotyczy jednak znikających ze środków konta, które raportuje kilka osób. Sprawa jest na tyle duży, że klienci nie są w stanie skontaktować się z bankiem. Kłopoty występują zarówno w przypadku kontaktu przez infolinię, jak i chaty w aplikacji oraz na stronie mBanku. Jak informują klienci banku, różne kanały kontaktu również mają awarię, bądź trwa w nich przerwa techniczna. 

Portal Niebezpiecznik radzi na Twitterze, by nie logować się do banku, bo może to pogorszyć sytuacje ze stabilnością serwisu. 

Tak, mBank się popsuł. Ale to chyba nie jest wina rosyjskich hakerów ;) Nie sprawdzajcie teraz, czy i Wam zniknęła kasa, bo tylko pogorszycie sytuację ze stabilnością serwisu. Jak zniknęła, to pewnie zaraz się pojawi. A jak się nie pojawi to logowanie teraz też nic nie zmieni ;)
Zobacz wideo Nieoczywiste korzyści płynące z bankowości internetowej
Więcej o: