Zestaw Maty już w McDonald's. Ile kosztuje matchak latte z potrójnym cheeseburgerem?

W poniedziałek 18 października od godz. 10:30 będzie można zamówić zestaw Maty w McDonald's. Znajdą się w nim potrójny cheesburger, vanilla matcha latte (matchak latte) oraz średnie frytki. Jaka jest cena zestawu?

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl.

Zestaw Maty kosztuje 18 zł. Klienci McDonald's mogą go zamówić za pośrednictwem aplikacji restauracji. Można go znaleźć w zakładce OkazYEAH. Specjalna oferta będzie dostępna od 18 października do 21 listopada. Firmowane ksywką Maty zestawy w McDonald's trafiają do sprzedaży niewiele ponad dwa tygodnie po ukazaniu się drugiej płyty artysty "Młody Matczak", która miała premierę 1 października. Album do tej pory pokrył się już dwukrotną platyną.

Jak możemy przeczytać w aplikacji McDonald's, oferta nie obowiązuje w restauracjach zlokalizowanych na terenie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Zobacz wideo Popkultura odc. 85

Zestaw Maty w McDonald's

W piątek 15 października na fanpage'u McDonald's pojawił się krótki filmik z zapowiedzią nowości. Na InstaStory rapera została udostępniona bardzo podobna wrzutka.

Informację o nowym menu McDonald's przekazał na Instagramie Food News Polska. Jak widać na zamieszczonym w galerii tego artykułu screenie, w skład zestawu wchodzą potrójny cheeseburger, Matchak Latte, czyli Vanilla Matcha Latte i średnie frytki. 

Mata jak inne gwiazdy muzyki na świecie

McDonald's niejednokrotnie wykorzystywał w swoich kampaniach wizerunek słynnych artystów. Dzięki temu w tym roku klienci restauracji mogli kupić zestawy BTS Meal, nawiązujące do k-popowego boysbandu z Korei Południowej. Zdjęcia zestawu można zobaczyć w galerii tego artykułu. 

Mata Mata z nową płytą nie bierze jeńców. W 24 godziny pobił kolejne rekordy

Podobną współpracą mógł w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych pochwalić się też Travis Scott. W USA pojawiły się zestawy sygnowane przez rapera.

Więcej o: