Praca 16 czy 6 godzin dziennie, czy stopy zbiją ceny mieszkań, a pandemia nam odpuści? Wybierzcie temat Q&A

Wracamy z kolejnym odcinkiem programu Q&A. Najpierw jednak to Wy, nasi czytelnicy, zdecydujecie, jakie pytania zadamy ekspertowi w waszym imieniu. Zagłosujcie w interaktywnym wideo na jedną z trzech propozycji.

Pierwsza z naszych propozycji dotyczy tego, ile godzin dziennie powinniśmy pracować, by swoje zadania wykonywać efektywnie? A ile dni w tygodniu? Temat pracy w minionych tygodniach pojawiał się między innymi w takim właśnie kontekście.

Praca i wynagrodzenia w czasie, gdy inflacja szaleje

W tym jako element dyskusji w mediach społecznościowych polityka - Adama Zandberga i znanego prawnika - Marcina Matczaka. My zapytamy eksperta o to, kiedy i jak czas pracy będzie się nam skracał i jak w najbliższym czasie mocno podwyższonej inflacji mogą rosnąć pensje Polaków. 

Zobacz wideo

Trzecia dawka szczepionki i pandemia koronawirusa

Nasza kolejna propozycja dotyczy walki z pandemią za pomocą szczepionek. Niedawno Rada Medyczna zarekomendowała podanie dawki przypominającej szczepionki przeciw COVID-19 wszystkim osobom, które ukończyły 18 lat, pół roku po zakończeniu podstawowych szczepień. Czy trzecia dawka pomogłaby rozprawić się z koronawirusem na dobre? Zapytamy też, co z tymi, którzy szczepili się jednodawkowym preparatem J&J. 

Więcej na temat rozwoju kolejnej fali koronawirusa w Polsce i działań władz przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Wyższe stopy procentowe a rynek nieruchomości 

Trzecim tematem, który proponujemy do wyboru jest rynek nieruchomości. Czy podwyżki stóp procentowych - bo wiele wskazuje na to, że ta październikowa nie będzie ostatnią - wpłyną jakoś na popyt na mieszkania i ich ceny

Te i inne, przesłane przez was, naszych czytelników, pytania, zadamy zaproszonemu do studia ekspertowi. Najpierw jednak prosimy o zagłosowanie na temat rozmowy w naszym interaktywnym wideo. Zwycięski temat ogłosimy na naszej stronie. Q&A Gazeta.pl na żywo w czwartek 28 października o godzinie 12:00 poprowadzi Maria Mazurek.

Więcej o: