Burger Drwala wraca do McDonald's. Od kiedy można zamówić tę popularną kanapkę?

Kalendarzowa zima rozpoczyna się dopiero 21 grudnia, ale długo wyczekiwany Burger Drwala pojawi się w McDonald's znacznie wcześniej. Od kiedy można zamówić Burgera Drwala z zimowej oferty w McDonald's? Odpowiadamy.

Burger Drwala już niedługo trafi do oferty zimowej w McDonald’s. Okazuje się jednak, że w niektórych restauracjach w Polsce pojawił się przedpremierowo.

Zobacz wideo Lexy Chaplin opowiada o współpracy z McDonald's

Burger Drwala w McDonald’s. Od kiedy można zamówić tego burgera?

Od środy 24 listopada McDonald’s wprowadza w swoich restauracjach zimową ofertę. Oznacza to również wielki powrót uwielbianej przez fanów fast foodów kanapki - Burgera Drwala, która dostępna jest wyłącznie w okresie zimowym. Jej fani zmuszeni są zatem do oczekiwania na ulubionego burgera przez cały rok! Na fenomen Burgera Drwala składa się m.in. niedostępny w innych burgerach panierowany topiony ser. Burger wyróżnia się również serową bułką z przyprawami, w której zamknięte są: soczysty wołowy kotlet, bekon, sałata i prażona cebulka.

Virus Outbreak NetherlandsProtest w Rotterdamie. Policja oddała strzały, w centrum stan wyjątkowy [ZDJĘCIA]

McDonald’s nie podał jednak do kiedy w lokalach dostępna będzie zimowa oferta. W ubiegłym roku kanapkę Drwala można było zjeść do lutego.

McDonald’s. Do oferty powraca Burger Drwala. Jakie warianty kanapki zjemy w tym roku?

W tegorocznej zimowej ofercie znajdziemy aż cztery warianty najpopularniejszej kanapki - Burgera Drwala. Są to:

  • Burger Drwala z Żurawiną,
  • Burger Drwala z Kurczakiem,
  • Burger Drwala Klasyczny,
  • Burger Drwala na Ostro,
  • Podwójny Drwal.

W pięciu dostępnych wariantach nie znajdziemy jednak kanapki wegetariańskiej.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Burger Drwala - cena

Klasyczny Burger Drwala i Burger Drwala z kurczakiem kosztują 17,40 zł. Z kolei Burger Drwala z żurawiną i na ostro kosztują 17,90 zł. Najdroższą wersją jest Podwójny Drwal, za którego trzeba zapłacić 20,40 zł.

Otwarcie pierwszej restauracji McDonald's w PolsceBurger za 17 tys. zł. W menu 3 bułki i frytki. Polski McDonalds ma 28 lat

Jak podaje o2.pl, przedpremierowo, we wtorek 23 listopada Burgera Drwala można zjeść m.in. na warszawskim Wilanowie, czy w podkrakowskich Mogilanach. Warto również zapytać o burgera w innych polskich restauracjach McDonald’s.

Więcej o: