Burger Drwala wraca do McDonald's. Od kiedy można zamówić tę popularną kanapkę?

Kalendarzowa zima rozpoczyna się dopiero 21 grudnia, ale długo wyczekiwany Burger Drwala pojawi się w McDonald's znacznie wcześniej. Od kiedy można zamówić Burgera Drwala z zimowej oferty w McDonald's? Odpowiadamy.

Burger Drwala już niedługo trafi do oferty zimowej w McDonald’s. Okazuje się jednak, że w niektórych restauracjach w Polsce pojawił się przedpremierowo.

Zobacz wideo Lexy Chaplin opowiada o współpracy z McDonald's

Burger Drwala w McDonald’s. Od kiedy można zamówić tego burgera?

Od środy 24 listopada McDonald’s wprowadza w swoich restauracjach zimową ofertę. Oznacza to również wielki powrót uwielbianej przez fanów fast foodów kanapki - Burgera Drwala, która dostępna jest wyłącznie w okresie zimowym. Jej fani zmuszeni są zatem do oczekiwania na ulubionego burgera przez cały rok! Na fenomen Burgera Drwala składa się m.in. niedostępny w innych burgerach panierowany topiony ser. Burger wyróżnia się również serową bułką z przyprawami, w której zamknięte są: soczysty wołowy kotlet, bekon, sałata i prażona cebulka.

McDonald’s nie podał jednak do kiedy w lokalach dostępna będzie zimowa oferta. W ubiegłym roku kanapkę Drwala można było zjeść do lutego.

McDonald’s. Do oferty powraca Burger Drwala. Jakie warianty kanapki zjemy w tym roku?

W tegorocznej zimowej ofercie znajdziemy aż cztery warianty najpopularniejszej kanapki - Burgera Drwala. Są to:

  • Burger Drwala z Żurawiną,
  • Burger Drwala z Kurczakiem,
  • Burger Drwala Klasyczny,
  • Burger Drwala na Ostro,
  • Podwójny Drwal.

W pięciu dostępnych wariantach nie znajdziemy jednak kanapki wegetariańskiej.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Burger Drwala - cena

Klasyczny Burger Drwala i Burger Drwala z kurczakiem kosztują 17,40 zł. Z kolei Burger Drwala z żurawiną i na ostro kosztują 17,90 zł. Najdroższą wersją jest Podwójny Drwal, za którego trzeba zapłacić 20,40 zł.

Jak podaje o2.pl, przedpremierowo, we wtorek 23 listopada Burgera Drwala można zjeść m.in. na warszawskim Wilanowie, czy w podkrakowskich Mogilanach. Warto również zapytać o burgera w innych polskich restauracjach McDonald’s.

Więcej o: