HBO Max w Polsce już wkrótce. Ile zapłacimy za subskrypcję?

HBO Polska potwierdziło uruchomienie platformy HBO Max w naszym kraju. Platforma streamingowa koncernu WarnerMedia ma wystartować w Polsce już 8 marca. Tym samym zastąpi HBO GO. Ile zapłacimy za subskrypcję tej platformy?

HBO Max zostanie uruchomione w Polsce już w przyszłym miesiącu. Wszyscy użytkownicy HBO GO automatycznie zostaną przeniesieni na nową platformę. HBO Max będzie jednak kosztować nieco więcej.

Zobacz wideo Luty w HBO GO - zapowiedź

HBO Max w Polsce od 8 marca. Oferta specjalna na start

Koszt miesięcznej subskrypcji HBO Max w Polsce będzie wynosił 29,99 zł. Na start jednak jest przewidziana oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają dożywotnią zniżkę 33 proc. od miesięcznej ceny, jeśli nie przerwą subskrypcji. Subskrybenci  HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena dla takich użytkowników za HBO Max wyniesie 19,99 zł.

W przypadku rocznej subskrypcji użytkownicy zapłacą 234,99 zł, co daje 19,5 zł miesięcznie. Opcja ta będzie dostępna po 31 marca.

HBO Max. Jakie są warunki subskrypcji? Gdzie oglądać HBO Max?

HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast™, konsole do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android™), a także na komputerze (przeglądarka internetowa) na stronie www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

HBO Max zapowiada, że zapewni użytkownikom m.in. możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili. Nie będzie też limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta, a serwis zapewni możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów. Produkcje będą dostępne z dźwiękiem przestrzennym 5.1, Dolby Atmos, a wybrane tytuły w jakości 4K.

Użytkownicy będą mogli opłacać swoją subskrypcję, korzystając z głównych dostawców płatności, wśród których są VISA, Mastercard i PayPal, a także poprzez sklepy z aplikacjami (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

Więcej o: