Loteria w Biedronce. Jak sprawdzić wyniki losowania? Pięć osób już wygrało mieszkanie

Biedronka, największy dyskont w Polsce, 7 lutego ruszył z wielką loterią, w której do wygrania jest 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Co tydzień pięć osób w całej Polsce, które dokonają w Biedronce zakupów za więcej niż 99 złotych, może otrzymać aż pół miliona złotych. Pięć osób już wygrało. Jak sprawdzić wyniki?

Za każde wydane 99 zł (po odliczeniu produktów wyłączonych z loterii) można otrzymać 1 los, przy czym łączna liczba losów w ramach dokonania zakupów (na jedną kartę Moja Biedronka) wynosi maksymalnie 10 dziennie. Do wygrania w loterii Biedronki jest aż 50 nagród pieniężnych w wysokości 500 tysięcy złotych do wykorzystania na zakup mieszkania. W sumie pełna pula nagród to 27,8 mln zł.

Więcej o szczegółach loterii pisaliśmy w poniższym artykule: 

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

Loteria Biedronki - wyniki losowania 

Loteria rozpoczęła się 7 lutego. Po pierwszym tygodniu trwania akcji (7-13 lutego) odbyło się już jedno losowanie i poznaliśmy pięć zwyciężczyń. Pieniądze na mieszkanie o wartości pół miliona złotych trafiły w ręce samych kobiet: Pauliny, Olgi, Ali, Iwony i Beaty. 

Loteria Biedronka. Jak sprawdzić wyniki losowania?

Zwycięzcy o wygranej są informowani na dwa sposoby. Po zakończonym losowaniu na stronie internetowej Biedronki pojawiają się imiona i numery losów z paragonu, które zostały wytypowane do odebrania nagrody. Zwycięzcy zostaną również poinformowani telefonicznie na numer podany przy rejestracji karty Moja Biedronka. Przedstawiciele sklepu wykonają trzy telefony. Jeżeli próba kontaktu się nie powiedzie, wytypowana zostanie kolejna osoba z listy rezerwowej.   

Kolejne losowanie w ramach loterii Biedronki odbędzie już 22 lutego. Będą mogły wziąć w nim udział losy zarejestrowane od 14 do 20 lutego. 

Zobacz wideo ROZMOWA O PRACY | Odcinek 02 | STUDIA
Więcej o: