Banki zaplanowały przerwy techniczne, m.in. Alior, mBank i PKO BP. Będą problemy z płatnościami kartą

Niektóre banki informują swoich klientów o pracach serwisowych, które zostaną przeprowadzone w najbliższych dniach. Należy przygotować się m.in. na przerwę w dostępie do bankowości elektronicznej oraz utrudnienia przy płatnościach kartą.
Zobacz wideo "Trzeba BYĆ DUMNYM z tego kim jesteśmy"?

Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, PKO BP i Santander zapowiadają przerwy techniczne. Klienci tych banków będą musieli przygotować się na utrudnienia w ten weekend oraz w przyszłym tygodniu.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Budowa mieszkań, zdjęcie ilustracyjne. Polacy rzucili się na hipoteki. Dla wielu mogła to być ostatnia szansa

Alior Bank - prace serwisowe od 8 kwietnia (od godz. 22:00) do 9 kwietnia (do godz. 02:00)

Alior Bank powiadomił, że ze względu na prowadzone prace serwisowe system transakcyjny Kantoru Walutowego będzie niedostępny. Podkreślono, że prace nie mają wpływu na transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów.

Bank Pocztowy - prace administracyjne 12 kwietnia w godz. 00:00-02:00

Bank Pocztowy zapowiada, że w związku z planowanymi pracami administracyjnymi nie będzie można dokonywać płatności kartą w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.

BNP Paribas - prace serwisowe 10 i 13 kwietnia

Bank BNP Paribas informuje na swojej stronie internetowej o pracach serwisowych, które odbędą się w dwóch terminach. 10 kwietnia od godz. 00:30 do godz. 03:30 oraz w dniach 13-14 kwietnia od godz. 21:00 do godz. 02:00 systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host) będą niedostępne.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Agustin Carstens,, szef Banku Rozrachunków Międzynarodowych: Możemy być u progu nowej ery inflacyjnej Nadchodzi era inflacyjna - ostrzega szef banku centralnego banków centralnych

mBank - prace techniczne 9-10 kwietnia od godz. 22:00 do 10:00

mBank zapowiada, że podczas nadchodzącej przerwy nie będzie miał wglądu w dane klienta, dlatego w tym czasie nie będzie można korzystać z mLinii i zrealizować żadnej operacji. Ponadto klienci nie będą mogli połączyć aplikacji mobilnej z kontem.

PKO BP - utrudnienia 8-9 kwietnia od godz. 22:00 do 14:00

"W serwisie internetowym i telefonicznym iPKO oraz aplikacji IKO nie będą dostępne ubezpieczenia Moje Podróże24, PKO Dom, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz ubezpieczenia Assistance w ramach pakietów" - czytamy w komunikacie banku PKO BP.

Wyjaśniono, że bankowość elektroniczna iPKO i karty płatnicze, w tym karta debetowa PKO Ekspres, będą działać.

Santander - prace serwisowe 11-13 kwietnia

Bank Santander również planuje prace serwisowe. Bankowość elektroniczna nie będzie dostępna 11 kwietnia w godz. 06:00-06:30 oraz w dniach 12-13 kwietnia od godz. 22:00 do godz. 06:00. Bank wyjaśnił, że przerwa nie będzie mieć wpływu na płatności kartami kredytowymi.

Więcej o: