Ceny kwiatów na Dzień Kobiet 2023. Które sklepy przygotowały promocje?

Już 8 marca będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Jak co roku wiele pań zostanie z tej okazji obdarowanych kwiatami, co oczywiście cieszy sprzedawców. Walczące o klientów sklepy przygotowały specjalne promocje, dzięki którym po niższych cenach będzie można kupić m.in. goździki, róże i tulipany.

Obniżki chodliwych towarów w okresie poprzedzającym Dzień Kobiet to coroczna tradycja. Nie inaczej jest tym razem. Wiele sieci handlowych czyni rozmaite starania, aby zachęcić swoich klientów do zakupu biżuterii, słodyczy, gadżetów i innych towarów, które mogą stać się upominkiem. Dotyczy to oczywiście także jednego z najpopularniejszych prezentów wręczanych na Dzień Kobiet, czyli kwiatów.

Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box

Dzień Kobiet 2023. Promocje dla osób kupujących kwiaty m.in. w Lidlu i Biedronce

Ofertę przygotowaną na tegoroczny Dzień Kobiet przez sieci handlowe opisał portal wp.pl. Jednym ze sklepów, w których taniej kupimy kwiaty, jest Lidl. W sklepach tej sieci po obniżonych cenach będzie można kupić tulipany, róże, hiacynty, gerbery oraz bukiety mieszane. Dzięki promocjom takim jak 3+3 gratis oraz 2+1 gratis, bukiety w Lidlu będą dostępne w cenach od 6,49 zł do 39,99 zł.

Carrefour oraz Aldi przedstawiły promocje trwające od 7 do 8 marca. W tym okresie w sklepach francuskiej sieci będzie można kupić róże oraz tulipany, których ceny zaczynają się od 10,99 zł. W Aldim z kolei zdołamy zaopatrzyć się w róże (8,99 zł), tulipany, a także bukiety mieszane.

Kwiaty w promocyjnych cenach czekają także na klientów Biedronki. Ta sieć proponuje róże za 5,99 zł oraz bukiety goździków za niespełna 10 złotych. Biedronka oferuje również tulipany i bukiety mieszane w cenach uzależnionych od wielkości oraz rodzaju kwiatów, które chcemy kupić.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Kwiaty na Dzień Kobiet 2023 - ceny w kwiaciarniach zaczynają się od kilkunastu złotych

Osoby, które zdecydują się skorzystać z ofert kwiaciarni, będą mogły nabyć proste bukiety już za kilkanaście złotych. Tutaj przedział cenowy jest jednak bardzo duży. Za największe i najbardziej złożone kompozycje kwiatowe trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych.

Więcej o: