Padła szóstka w Lotto Plus. W tej miejscowości to pierwsza taka wygrana

We wtorek 13 czerwca w losowaniu Lotto Plus padła główna wygrana. Jak poinformował Totalizator Sportowy, szczęśliwe liczby zostały wytypowane metodą "chybił trafił". Gdzie zakupiono zwycięski los?

W losowaniu Lotto Plus z 13 czerwca padła główna wygrana. Na jednym z kuponów znalazły się liczby, które zagwarantowały zwycięzcy okrągły milion złotych. Gdzie zawarto szczęśliwy zakład?

Zobacz wideo Podatek hipotetyczny - czym jest i jak na nim skorzystać? Wyjaśniamy

Padła szóstka w Lotto Plus. W tej miejscowości po raz pierwszy padła taka wygrana

Wytypowane we wtorkowym losowaniu Lotto Plus liczby to: 2, 4, 7, 12, 35, 46. Te same liczby znalazły się na zakupionym przez jednego z graczy losie. Zgodnie z zasadami loterii, maksymalna wygrana w przypadku Lotto Plus to milion złotych. Jak poinformował Totalizator Sportowy, zwycięski zakład na "chybił trafił" został zakupiony w punkcie Lotto w Nekli (województwo wielkopolskie). To pierwsza tak wysoka wygrana, która padła dotychczas w tej miejscowości. 

Jak grać w Lotto i Lotto Plus?

Aby móc zagrać w Lotto wystarczy w wybranej placówce zakupić los o wartości trzech złotych. Następnie należy wytypować sześć z 49 liczb. Można to zrobić samodzielnie lub metodą na "chybił" trafił, która gwarantuje automatyczne losowanie zestawu liczb. Lotto Plus daje dodatkową szansę na wygraną. Wystarczy dopłacić złotówkę i poprosić o zakład "z Plusem". Tym samym można wziąć udział w dodatkowym losowaniu, w którym do wygrania jest maksymalnie milion złotych. Wygrana ta jest stała i nie kumuluje się.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Według wyliczeń Totalizatora Sportowego prawdopodobieństwo wytypowania "szóstki" wynosi 1 do 13 983 816. Z kolei szanse na wygraną dowolnej nagrody, według przedstawicieli przedsiębiorstwa, to aż 1 do 54.

Więcej o: