iPhone SE już do kupienia w Polsce. Co za tempo Apple! To oferta w sam raz na nasz rynek?

iPhone SE, najnowszy smartfon Apple, jest już do kupienia na polskich stronach firmy. Przedstawiciele Apple wyjaśnili nam dlaczego na dostawę trzeba poczekać kilka dni dłużej, niż zazwyczaj.

Zaprezentowany w zeszły poniedziałek iPhone SE, najnowszy smartfon Apple, jest już dostępny w Polsce. Od dziś można go kupić za pośrednictwem polskiej strony giganta.

Jak wyjaśniła nam jego przedstawicielka "z uwagi na olbrzymi popyt" czas oczekiwania na przesyłkę uległ nieznacznemu wydłużeniu. Nie wiemy, czy SE faktycznie budzi tak wielkie zainteresowanie, poinformowano nas jednak, że z magazynu, który położony jest w Czechach, telefon powinien zostać wysłany w ciągu 4-6 dni. Zazwyczaj są to 2-3 dni. iPhone SE zamówiony dziś do godziny 15.00 powinien trafić do nas najpóźniej w czwartek 7 kwietnia.

Przeczytaj też: O tym rywalu Apple jeszcze niedawno mało kto słyszał.

iPhone SE (64GB)iPhone SE (64GB) Fot. Apple

Ten model iPhone'a jest w Polsce dostępny szybciej, niż poprzednie. 6S zamawiać można było trzy tygodnie po premierze, a kupować miesiąc po niej. Tym razem minął zaledwie tydzień. Być może Apple traktuje nas jako jeden z głównych rynków dla swojego nowego iPhone'a. Zaliczamy się wszakże, oprócz Chin czy Indii, do rynków wschodzących, a polscy konsumenci są wrażliwi na cenę

iPhone SE jest dostępny w dwóch wersjach: 16 GB za 2149 zł i 64 GB - za 2649 zł. Każda z wersji występuje w czterech wariantach kolorystycznych. 

Czy ten model faktycznie idealnie trafia w polski rynek? Dlatego, że jest dużo tańszy od iPhone'a 6S? Prosimy o wasze opinie. 

 

Więcej o: