Nadajesz się do jedenastki Nawałki? Sprawdzisz to na Messengerze

Trwające właśnie EURO 2016 to chyba najlepszy moment, żeby wszystkim niedowiarkom dookoła pokazać kto jest mistrzem w żonglowaniu piłką. Wystarczy do tego nowa gra ukryta w komunikatorze Facebooka.

Facebook Messenger już od pewnego czasu podsuwa użytkownikom różne sposoby rozrywki bez konieczności opuszczania komunikatora. Do tej pory mogliśmy zagrać w szachy, a od niedawna porzucać piłką do kosza. Teraz przy okazji toczącego się we Francji EURO 2016 każdy może sprawdzić się w żonglowaniu piłką do nogi.

Wystarczy zaktualizować Messengera do najnowszej wersji, a następnie wysłać wiadomość do znajomego wybierając z listy emoji symbol piłki nożnej. Na końcu klikamy na wysłaną już emoji i zostaniemy przeniesieni do nowej gry.

Żonglowanie piłką - ukryta gra w MessengerzeŻonglowanie piłką - ukryta gra w Messengerze fot. materiały własne

Trzeba przyznać, że żonglowanie piłką na Messengerze wymaga refleksu i precyzji. Musimy stuknąć palcem w ekran w odpowiednim miejscu i momencie, tuż pod opadającą piłką. Miłośnikom koszykówki polecamy spróbować swoich sił wybierając analogicznie emoji piłki do kosza, a jeśli wolicie szachy, w oknie rozmowy wpisujecie @fbchess play, żeby rozpocząć rozgrywkę ze znajomym.

Wracając do żonglowania piłką do nogi, czekamy na komentarze z wynikiem jaki udało Wam się osiągnąć. Moja ograniczona koordynacja ruchowa pozwoliła na maksymalnie 10 podbić. Kariera na boisku nie jest mi chyba pisana.

Więcej o: