Ta strona to czyste zło. W sam raz na nudny dzień w biurze

Poznajcie stronę internetową, która w kilka chwil wywoła na monitorze ulubionego kolegi z pracy aktualizację systemu. Czas dowcipów nowej generacji uważam za otwarty.

Nie zablokujecie swojego komputera po odejściu od biurka? Po powrocie może czekać was niespodzianka. Pewnie już nie raz staliście się ofiarą takiego biurowego żartu, zastając zmienioną tapetę, zrzut ekranu zamiast pulpitu lub jego zawartość odwróconą do góry nogami. Biurowe 'pranki' wchodzą teraz na wyższy poziom.

Już teraz sobie lub swoim znajomym możecie zafundować chwilę przerwy na kawę, papierosa lub wizytę działu IT. Coś ważnego do zrobienia? Nawet szef bezradnie rozłoży ręce. Aktualizacja to siła wyższa. Nie będzie wiedział, że korzystacie z Fakeupdate.net.

Zmiana tapety to już przeszłość

Ta niewinna strona internetowa pozwala ustawić do złudzenia przypominający prawdziwy ekran aktualizacji systemu. Do wyboru mamy szereg popularnych platform - Windows 98, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X, Windows 8, Windows 10, Steam OS i Ubuntu. Nie zapomnijcie nacisnąć klawisza F11, żeby ustawić przeglądarkę w tryb pełnoekranowy. Są nawet animowane paski postępu, które nadają aktualizacjom realizmu.

Jeszcze mało wrażeń? Po naciśnięciu klawisza Enter na ekranie pojawi się komunikat z błędem krytycznym potocznie znanym jako BSOD (Blue Screen of Death - niebieski ekran śmierci). No to miłej zabawy.

Więcej o:
Komentarze (17)
Ta strona to czyste zło. W sam raz na nudny dzień w biurze
Zaloguj się
 • makvelithedon7

  Oceniono 6 razy 6

  Faktycznie, karuzela śmiechu.

 • konradmarburg

  Oceniono 7 razy 5

  Tagi powinny wyglądać nieco inaczej: "Boki zrywać. Radochy po pachy. Good joke. Dobry żart tynfa wart. LOL."

 • ceramiczne_plecki

  Oceniono 2 razy 2

  Sezon ogórkowy do technologie na giewu dotarł NIESTETY!

 • tg28

  Oceniono 2 razy 2

  Zastosowane parę dni temu na koledze z pracy który rękoma i nogami broni swojego sprzętu przed migracją do Win10. Po powrocie do pokoju zadzwonił na firmowy Service Desk i z płaczem, że jego programy nie ruszą pod Win10. Tak, uciekałem. Ponoć nie wybaczy. Teraz czekam na nieuniknione - rewanż.

 • bl4z3n

  Oceniono 1 raz 1

  Po fejkowej aktualizacji istniejących systemów proponuję przerzucić się na nieistniejący windows 93. Mi naprawdę przypadł do gustu, niezłe freeki musiały nad tym siedzieć. Szczególnie fajne są gwiezdne wojny w trybie tekstowym, albo wirusy i antywirus. Defragmentując dysk można pograć w węża na klastrach. Wszystko fajnie napisane w html5 - javascript - dostępny jest nawet wiersz poleceń będący wewnętrznym interfacem systemiku, w którym korzystając z dostępnych funkcji javascript systemowej maszynki można stworzyć własne rzeczy pod windows 93 :). Polecam: www.windows93.net/

 • janusz_bezlitosny

  Oceniono 1 raz 1

  Jeju!!! Ale jutro w biurze bedzie swietna zabawa!!! Juz nie moge sie doczekać. Z wrażenia, aż pouscilem, ale tylko troszeczkę :)
  Juuuupi!!

 • kloceklego

  Oceniono 1 raz 1

  "Poznajcie stronę internetową, która w kilka chwil wywoła na monitorze ulubionego kolegi z pracy aktualizację systemu. Czas dowcipów nowej generacji uważam za otwarty."

  do pracy chodzi się po to, żeby pracować, a nie zajmować się pierdołami. otwórz sobie redaktorze swój biznes i potem instruuj pracowników jak robić debilne żarty kolegom i jak najlepiej wyszukiwać śmieszne zdjęcia kotów

 • hopsiupbec

  Oceniono 1 raz 1

  "Nie będzie wiedział, że korzystacie z Fakeupdate.net."

  Tylko, że w części biur, strony, które nie służą pracy, a np. rozrywce - są blokowane przez IT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX