Microsoft zapomniał, że jego goście mają ze sobą smartfony? Tak wyciekło to zdjęcie

Robert Kędzierski
Microsoft wciąż ma poważne plany dotyczące produkcji urządzeń. Potwierdził to zupełnie niechcący.

Shubhan Chemburkar, programista z Indii, gościł w siedzibie Microsoftu. Na ścianie jednego z pokoi, jak donosi The Verge, dostrzegł witrynę prezentującą wszystkie wyprodukowane do tej pory przez spółkę urządzenia mobilne z serii Surface. Jego uwagę przykuło puste miejsce, które w jasny sposób zdradza plany Microsoftu na przyszły rok.

Nikt nie wiem, co miałoby być nowym produktem, firma ma bowiem za sobą całkiem solidne premiery: Surface Pro 4 i Surface Book są bardzo zaawansowanymi i udanymi produktami. Wydaje się, że na rynku tabletów i hybryd trudno dziś o jakiś przełom. Dlatego całkiem prawdopodobne wydają się przypuszczenia serwisu DigiTimes, który twierdzi, że następnym produktem z serii Surface może być komputer All In One. 

iMac 27 cali 5KiMac 27 cali 5K Fot. Apple

Czyżby Microsoft planował odpowiedź na słynne komputery iMac Apple? To byłaby całkiem dobra wiadomość. Produkty z serii Surface są przecież świetną odpowiedzią na produkty Apple, dzięki czemu konsumenci mają większy wybór i mogą kupować urządzenia zaawansowane technologicznie. 

Więcej o: