Aparat ukryty w logo Apple? Tak mógłby wyglądać iPhone 8. Niestety nie będzie

Co kilka dni do sieci trafiają ciekawe plotki i wizualizacje nowego telefonu od Apple. Jeden z nich okazał się bardzo pomysłowy. Niestety iPhone 8 raczej nie będzie tak wyglądać, a szkoda.

Apple ledwie kilka miesięcy temu zaprezentował iPhone'a 7, a w sieci już roi się od plotek dotyczących nazewnictwa, daty premiery, specyfikacji czy niezwykłych funkcji iPhone'a następnej generacji.

W tym roku przypadają 10 urodziny stworzenia pierwszego telefonu Apple dlatego świat nowych technologii zwraca oczy w stronę tej firmy, która od pewnego czasu nie pokazuje nic innowacyjnego. Dlatego właśnie fani giganta z Cupertino czekają na prawdziwą rewolucję, która ma nastąpić wraz z iPhone'em 8 (choć ten może się nazywać inaczej). 

Czytaj też: Apple szykuje prawdziwą rewolucję? Oto wszystko, co wiemy na temat iPhone'a 8

Niektórzy nie mogąc doczekać się premiery nowego urządzenia biorą sprawy w swoje ręce i sami projektują iPhone'a 8. Po sieci krąży wiele ciekawych wizualizacji, a poniższa dość mocno przykuwa uwagę.

Co powiedzielibyście na iPhone'a z lekko zakrzywionym obustronnie wyświetlaczem podobnie jak np. w Galaxy Note 7? Do tego dodajmy brak wystającego aparatu, który ukryty został w logo Apple na tylnym panelu urządzenia. Lampy LED powędrowały z kolei na środek górnej części tylnej ścianki.

 

Ukrycie aparatu w logo wydaje się bardzo ciekawym pomysłem, jednak nie łudźmy się - iPhone 8 nie będzie tak wyglądać. Producentowi raczej nie uda się zrównać obiektywu aparatu (prawdopodobnie dwóch aparatów) z powierzchnią tylnego panelu, który - na dodatek - miałby być ukryty w logo.

Po drugie na wizualizacji pod zagiętym ekranem widzimy przycisk ze skanerem linii papilarnych. O ile wizja zagięcia wyświetlacza jest jeszcze realna to według większości przecieków przycisk "Początek" ma zniknąć spod ekranu.

Gdzie w takim razie podzieje się czytnik linii papilarnych? Media rozpisują się o obecności optycznego skanera ukrytego pod powierzchnią ekranu. W podobną technologię miał być wyposażony Samsung Galaxy S8, jednak ostatnie zdjęcia smartfona pokazują czytnik na tylnej ściance urządzania.

Flagowiec Koreańczyków ma zadebiutować jednak pod koniec marca, a iPhone we wrześniu. To sporo czasu, który Apple może wykorzystać na wprowadzenie innowacji do iPhone'a 8.

Więcej o: