Nasza gra "Quiz & Go" laureatem prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards!

Gra mobilna Quiz & Go została uhonorowana podczas tegorocznej gali prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards. Polscy internauci pokochali nasze quizy!

W środę 8 marca w Krakowie odbyła się konferencja Mobile Trends Conference. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży mobilnej w Polsce. Jak co roku setki osób miały okazję wziąć udział w panelach i wystąpieniach prowadzonych przed znane postacie polskiej sceny mobilnej i start-upowej oraz nawiązać cenne kontakty w ramach branżowego networkingu.

Podczas konferencji wręczano również nagrody Mobile Trends Awards. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród branży mobilnej w Polsce. Statuetki przyznawane są w 10 kategoriach i premiują najważniejsze i najlepsze produkty mobilne na polskim rynku. 

Czytaj też: Gry z kultowej Amigi... w przeglądarce!

Dlatego z tym większą radością informujemy, że nasza gra "Quiz & Go" została laureatem tegorocznej edycji! Stworzona przez Gazeta.pl aplikacja zwyciężyła w kategorii gra mobilna. Powody do dumy są tym większe, że zwycięzców konkursu wyłaniają internauci w głosowaniu online. 

"Quiz & Gołączy w sobie klasyczny turniej wiedzy z rozbudowanym trybem światów, w których czekają na graczy nowe wyzwania i kategorie pytań. Wszystko to zaś w świetnej graficznej i dźwiękowej oprawie.

Aplikację można pobrać zarówno na iPhone'a lub iPada, jak i smartfony z Androidem

Setki quizów, do których lubicie wracać

"Quiz & Go" została pobrana ponad 54 tys. razy. Użytkownicy rozwiązali już ponad 700 quizów, wystawiając grze wysokie noty - 4,1/5 w sklepie z aplikacjami Google i 5,0/5 w sklepie Apple. Gracze chętnie też wracają do naszych quizów - według danych z Game Analytics współczynnik ten wynosi ponad 50 proc. To lepiej niż w przypadku 99 proc. gier. 

Gra stworzona przez serwis Gazeta.pl wciąga użytkowników - odpowiedzieli oni już łącznie 4,5 mln razy na pytania. 150 tys. razy sięgali po podpowiedzi. 

Quiz & Go to pierwszy tego typu tytuł stworzony przez polski portal. Jest to pełnowymiarowa gra, która ma charakter komercyjny, a nie jest aplikacją kontekstową lub promocyjną. Przez to rywalizowała o pierwsze miejsce w kategorii gier mobilnych z 3 innymi tytułami stworzonymi przez polskie studia.

W gronie nominowanych w tym roku znalazła się też aplikacja Gazeta.pl LIVE i portal mobilny Wyborcza.pl.

Tegoroczna edycja Mobile Trends Awards była szóstą w historii. W zeszłym roku Agora zdobyła aż 2 statuetki, za najlepszy portal mobilny Gazeta.pl oraz za aplikację mobilną Clou, w kategorii rozrywka. 

Quiz & Go - spot gry mobilnej

Więcej o: