Wiemy jak może wyglądać Samsung Galaxy S9. Tylko spójrzcie na dół zdjęcia. Czyste piękno

Robert Kędzierski
Do sieci wyciekło zdjęcie przedstawiające najprawdopodobniej przedni panel Samsunga Galaxy S9. Pozwala przewidzieć jaka będzie najważniejsza zmiana w wyglądzie koreańskiego flagowca.

Premiera Galaxy S9 zbliża się wielkimi krokami, bo według nieoficjalnych informacji ma nastąpić już pod koniec lutego, podczas konferencji Mobile World Congress, która odbywa się w Barcelonie. Nic więc dziwnego, że z każdym tygodniem przybywa przecieków dotyczących jednego z najważniejszych smartfonów na rynku.

W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie, które ma przedstawiać przedni panel Galaxy S9. Wystarczy przyjrzeć się bliżej, by wyciągnąć dwa istotne wnioski. Po pierwsze S9 nie będzie rewolucją - nic nie sugeruje, by urządzenie było radykalnie przeprojektowane. Wyraźnie widać jednak, że dolna ramka "dziewiątki" może być znacznie mniejsza

Porównanie nieoficjalnej wizualizacji Galaxy S9 z Galaxy S8Porównanie nieoficjalnej wizualizacji Galaxy S9 z Galaxy S8 Fot. za neowin.net

Neowin przypomina też zeszłotygodniowy przeciek, który ma prezentował tylny panel. W tym wypadku zmiana ma być istotniejsza, bo czytnik linii papilarnych, jeśli prawidłowo interpretować zdjęcie, miałby znaleźć się obok aparatu. A to niosłoby ze sobą pewne ryzyko "zamazania" szkła przy przesuwaniu palcem w celu odblokowania urządzenia. 

Galaxy S9 spodziewany jest w dwóch wersja - z ekranem o przekątnej 5,8 oraz 6,2 cal (S9 plus). Samsung kontynuuje trend związany z panoramicznymi proporcjami ekranu, które wynosić mają 18,5:9. Mniejsze z urządzeń ma być wyposażone w 4GB pamięci RAM, większe w 6GB. Sercem S8 ma być Snapdragon 845 lub Exynos 9810. 

Samsung prawdopodobnie pokaże też swoją odpowiedź na nową technikę autoryzacji stosowaną w iPhone'a X - Face ID. W ostatnich doniesieniach jest też mowa o tym, że Samsung Galaxy S9 ma być sprzedawany w komplecie ze słuchawkami Bluetooth marki ANG, a te nie należą do najtańszych. Gdyby te doniesienia się potwierdziły, to byłby to spory prezent dla nabywców.

 

Za: techtastic.nl / gsmarena.com

Więcej o: