Rafał Masny: Przez trzy lata na pensje przeznaczaliśmy 15 proc. zysków, reszta szła na inwestycje [NEXT TIME]

- Zaskoczyło mnie, jak bardzo ważna jest czysta i zwykła rozmowa. Co na koniec sprowadza się do bardzo prostej rzeczy, że jeżeli ktoś cię po prostu lubi, to zawsze ci to pomoże. To jak się komunikujesz i jakie zbudujesz relacje, może rzutować na to, czy osiągniesz sukces - mówi Rafał Masny.

Rafał Masny, współwłaściciel i jeden z trzech założycieli Grupy Abstra, obecnie największego producenta treści na polskim YouTubie. Ich czołowy kanał AbstrachujeTV subskrybuje blisko 3 mln internautów. Na jesieni ubiegłego roku Puls Biznesu podał, że Bogusław Leśnodorski, były prezes i współwłaściciel Legii, Maciej Wandzel - niedawny udziałowiec Legii Warszawa i Dominik Wandzel - były piłkarz, zainwestowali w Grupę Abstra 2-4 mln zł. Leśnodorski powiedział wtedy: - "Nie chcieli pieniędzy dla siebie czy na nowe samochody i biuro, jak to w start-upach bywa, ale na rozwój, dlatego w to wszedłem."

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Program został zrealizowany w Reducie Banku Polskiego

Więcej o: