Uniwersalne prezenty na komunię dziecka - idealne dla chłopca i dziewczynki

Szukasz idealnego prezentu na I Komunię Świętą? Mamy dla ciebie propozycje, które będą dobre zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki!

Niedługo rozpocznie się okres I Komunii Świętych. Ty też wybierasz się na tę uroczystość? Jeśli tak, to z pewnością szukasz odpowiedniego prezentu dla dziecka. Aby ułatwić ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy mały przegląd najładniejszych propozycji. 

Rower dziecięcy 

Rowery na komunięRowery na komunię / fot. pixabay, materiały partnerów

Rower to bardzo popularny prezent na I Komunię dziecka. Wiele dzieci o nim marzy - zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Może się wiec okazać świetnym pomysłem. Jednak zanim go kupisz, zapytaj rodziców, czy dziecko umie już jeździć. Jeśli nie, to kup model z dodatkowymi kółkami. Do prezentu możesz też dodać ciekawe akcesoria, takie jak kask czy kolorowy dzwonek. 

Rolki lub wrotki 

Rolki na komunięRolki na komunię / fot. pixabay, materiały partnerów

Kolejnym prezentem dla dziecka mogą być wrotki lub rolki. One również zachęcą dziecko do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W sportowych sklepach znajdziesz najróżniejsze modele, fasony oraz kolory, które z pewnością dopasują się do gustu małolata. Tutaj również do prezentu możesz dołączyć wiele ładnych akcesoriów. 

Elektroniczne gadżety 

Elektroniczne gadżety na komunięElektroniczne gadżety na komunię / fot. pixabay, materiały partnerów

W dzisiejszych czasach nie da się obyć bez elektroniki. Jeśli wiesz, że dziecko, które chcesz obdarować prezentem, marzy o jakimś elektronicznym gadżecie, to czemu nie? To także dobry pomysł. Możesz więc pomyśleć o fajnym małym laptopie, odtwarzaczu muzyki, telefonie komórkowym, tablecie albo o słuchawkach. Ciekawym prezentem mogą się też okazać okulary VR. 

Więcej prezentów na I Komunię dziecka znajdziesz w przeglądzie poniżej. 

Więcej o: