Sportowe prezenty na komunię dziecka - co warto kupić

Czeka cię pierwsza komunia święta w rodzinie? Szukasz prezentu? Podaruj dziecku sportowy gadżet!

Wybranie odpowiedniego prezentu na I komunię świętą bywa kłopotliwe. Jednak masz wiele możliwości, z których z pewnością wybierzesz coś godnego uwagi. A co powiesz na prezent, który skłoni dziecko do spędzania czasu na świeżym powietrzu? To doskonały pomysł! Kup więc sportowy gadżet! 

Rolki lub hulajnoga 

Rolki lub hulajnogaRolki lub hulajnoga / fot. pixabay, materiały partnerów

Rolki to sportowy gadżet, o którym marzą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. To doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w parku. Do wyboru masz wiele ciekawych modeli. Podczas zakupu zwróć uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane, czy pozwalają skórze oddychać i czy wyłożone są miękkimi materiałami w środku. A może zamiast rolek hulajnoga? To świetna alternatywa dla rolek i nieco bezpieczniejsza zarazem. Do rolek lub hulajnogi możesz też dokupić kask i ochraniacze.

Rower

Rower na komunięRower na komunię / fot. pixabay, materiały partnerów

Rower to klasyczny prezent na I komunię świętą. Również skłania dziecko do spędzania czasu poza domem i świetnie wpływa na kondycję dziecka. Do roweru możesz także dokupić szereg ciekawych dodatków jak kask, śmieszny dzwonek czy ozdoby na kierownicę. 

Deskorolka 

Deskorolka na komunięDeskorolka na komunię / fot. pixabay, materiały partnerów

Deskorolka to również dobry pomysł na prezent dla dziecka. Sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczyny. Najlepszym wyborem będą deskorolki w kształcie ryby wykonane z plastiku. Są idealne dla dzieci ze względu na lekkość oraz rozmiar. A co powiesz na hit w postaci hoverboardu, czyli deskorolki elektronicznej? Dziecko będzie w niebo wzięte! 

Więcej sportowych prezentów na pierwszą komunię świętą znajdziesz w przeglądzie poniżej! 

Więcej o: