Hybrydowy smartwatch - klasyka z nutką nowoczesnej technologii

Hybrydowe zegarki powoli zastępują tradycyjne smartwatche. Czy warto je kupić? Przekonaj się sam!

W świecie nowoczesnej technologii wszystkie sprzęty podążają za najświeższymi trendami. Dotyczy to również zegarków, które kiedyś były tylko stylowym uzupełnieniem stylizacji, dziś jednak stały się małym, inteligentnym urządzeniem, na którym można wykonać niemal wszystko...  Niestety tradycyjne smartwatche mają coraz więcej przeciwników. Użytkownicy narzekają, że trzeba je często ładować i męczą ich ciągłe powiadomienia. Właśnie dlatego coraz więcej marek zdecydowało się na wprowadzenie do oferty tak zwanych zegarków hybrydowych, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność. 

Fossil

Zegarki hybrydowe - FossilZegarki hybrydowe - Fossil / fot. .instagram.com/fossil/ materiały partnerów

Jedną z pierwszych marek, która zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty hybrydowe smartwatche jest Fossil. Marka proponuje nam takie modele jak Q Crewmaster, Q Nate, Q Gazer i Q Tailor. Wszystkie utrzymane w klasycznym designie, który dopasuje się do większości stylizacji. Zegarki te posiadają jednak niektóre funkcje dostępne w tradycyjnych smartwatchach jak czujniki fitness, monitoring snu albo bezproblemowa łączność ze smartphonem. W przeciwieństwie do normalnego smartwatcha, hybrydy nie trzeba ładować, gdyż jest zasilana baterią. 

Casio

Zegarki hybrydowe - CasioZegarki hybrydowe - Casio / fot. instagram.com/casio_us/ materiały partnerów

Kolejną marką, która dołączyła do hybrydowej rodziny jest Casio. Firma oferuje nam zarówno bardzo sportowo wyglądające zegarki hybrydy z linii G-Shock (modele FROGMAN GWF-D1000 oraz GB-X6900B-4ER). Będą doskonałym wyborem zarówno dla sportowców, jak i dla fanów sportowych stylizacji na co dzień. Bardziej casualowe zegarki hybrydowe znajdziemy w nowej linii Casio Edifice o przepięknym designie, który spodoba się najbardziej wymagającym. Zegarki z tych serii dają nam możliwość sterowania aplikacjami do odtwarzania muzyki, odbierają e-maile i SMS oraz monitorują wysiłek fizyczny. Są też wodoodporne! 

Guess

Zegarki hybrydowe - GuessZegarki hybrydowe - Guess / fot. instagram.com/leegeatvglance/ materiały partnerów

Z zegarków, które kojarzą się bardziej modowo mamy do wyboru markę Guess i jej zegarki hybrydowe z linii Connect. Zegarki te nie tylko świetnie uzupełnią codzienne stylizacje, ale także umożliwią nam nadawanie poleceń głosowych. Dzięki temu bez dotykania telefonu możemy wysłać wiadomość SMS czy wyznaczyć trasę w aplikacji do nawigacji. Niestety trzeba znać przynajmniej jeden z oferowanych języków. Na liście brak języka polskiego

Więcej ciekawych zegarków smartwatch (hybrydowych i nie tylko) znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej! 

Więcej o: