Samsung może zaprezentować zginany smartfon już w tym tygodniu. Zaskakujące wieści

Samsung Galaxy F, zginany smartfon Samsunga, ma szansę zostać zaprezentowany w tym tygodniu. Możliwe, że zobaczą go deweloperzy. O mitycznym urządzeniu wiemy coraz więcej. Ekran wydaje się zaskakiwać.

Długo wyczekiwany zginany smartfon Samsunga ma szansę zostać zaprezentowany już  w tym tygodniu. Według wciąż nieoficjalnych wiadomości zobaczą go deweloperzy podczas odbywającej się w San Francisco konferencji  Samsung Developer Conference. Będzie miała miejsce w środę i czwartek (7-8 listopada).

O tym, że impreza będzie okazją do prezentacji wyczekiwanego modelu świadczy jej logo. Część komentatorów nie ma wątpliwości, że to co widzimy na grafice symbolizuje zginany smartfon.

Samsung zaprezentuje zginany smartfon? MożliweSamsung zaprezentuje zginany smartfon? Możliwe Fot. Samsung

Zginany ekran wielkości tabletu

Dotychczasowe doniesienia nie pozwalają jednoznacznie rozstrzygnąć jak wygląda nowe urządzenie Samsunga. Według części analityków będzie wyposażone w dwa ekrany. Jeden zginany, o przekątnej aż 7,3 cala, oraz drugi, o wielkości 4,6 cala. 

Czytaj też: Mało znana firma pobiła Samsunga i Apple. Pierwsza udostępnia elastyczny smartfon

Co wiemy o specyfikacji

Niestety niewiele wiadomo  na temat pozostałej części specyfikacji. Galaxy F będzie jednak popisowym smartfonem Samsunga z najwyższej półki cenowej, dlatego Koreańczycy włożą do niego wszystko co mają najlepsze. Według nieoficjalnych informacji oprócz ekranu przełomowy ma być też procesor wykonany w technologii 7nm. 

Zdaniem Golden Bridge Investment, smartfon mógłby kosztować ok. 1850 dolarów (ok. 7 tys. zł).