Chcesz zapanować nad bałaganem w swoich e-mailach? Oto aplikacje, które ci w tym pomogą [WIDEO]

Daniel Maikowski
Gmail, Outlook, a może Edison Mail? Postanowiliśmy sprawdzić, które aplikacje e-mail warto zainstalować na swoim smartfonie.
Zobacz wideo

GMAIL - Zalety Gmaila to intuicyjny interfejs, obsługa kont od różnych dostawców, a także bardzo dobry filtr antyspamowy. Ciekawą funkcją jest również uporządkowana skrzynka pocztowa. Dzięki czemu nie mieszają się z ważniejszymi wiadomościami.

MICROSOFT OUTLOOK - Aplikacja Microsoftu jest przejrzysta i intuicyjna. Pozwala na prostą konfigurację konta od dowolnego dostawcy. A do tego oferuje bardzo dobrą integrację z aplikacjami pakietu Office czy też z Dropboksem.

EDISON MAIL - Edison posiada dwie unikalne funkcje. Pierwszą z nich jest możliwość rezygnacji z newsletterów e-mail bezpośrednio z poziomu aplikacji. Drugą - możliwość łatwego sprawdzenia czy nasz adres e-mail nie padł ofiarą wycieku danych.

PROTON MAIL - Proton korzysta z szyfrowania end-to-end. Oznacza to, że nasz e-mail może zostać odczytany tylko przez nadawcę i odbiorcę. Aplikacja pozwala również na wysyłanie e-maili zabezpieczonych hasłem do osób, które na nie korzystają z tej usługi.

Więcej o: