Gra DiRT Rally 2.0 od dziś dostępna w oficjalnej sprzedaży

Gra DiRT Rally 2.0 oficjalnie zadebiutowała dziś na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 czy Xbox One. Pierwsze oceny użytkowników są bardzo dobre.

Gra wyprodukowana została przez ekipę Codemasters. DiRT Rally 2.0 to gra rajdowo-wyścigowa, która na kilka dni przed oficjalną premierą została udostępniona do oceny dla niektórych graczy.

DiRT Rally 2.0 - pierwsze recenzje użytkowników

Recenzje są bardzo pozytywne, a pierwsi użytkownicy chwalą grę za dobrą grafikę zwłaszcza w rajdach o najlepszy czasy na odcinkach. Jest to też oficjalna gra Rallycrossowych Mistrzostw Świata dlatego w grze możliwe jest także ściganie się z innymi przeciwnikami lub ustawienie trybu dla wielu graczy. W DiRT Rally 2.0 pojawia się kilkadziesiąt samochodów, 6 lokalizacji rajdowych i 8 torów wyścigowych.

 

DiRT Rally 2.0 edycja "Day One" - korzyści z zakupu pierwszego nakładu 

Gra DiRT Rally 2.0 dostępna jest w wersjach na PC, PlayStation 4 czy Xbox One. Szybki zakup gry wiąże się także z dodatkową korzyścią. Edycja "Day One" z pierwszego nakładu sprzedawana jest w standardowej cenie, ale w grze udostępniony jest bonusowy samochód - Porshe 911 RGT Rally Spec. Dodatkowo w edycji "Day One" możliwe jest szybsze odblokowanie aut Fiat 131 Abarth Rally i Alpine Renault A110 1600 S.

Więcej o: