Niania elektroniczna - jaką wybrać? Modele w różnych przedziałach cenowych [TOP 5]

autor
open-image
Chociaż niania elektroniczna nie jest produktem pierwszej potrzeby, to może być bardzo przydatna w przypadku wcześniaków lub, jeśli mieszkamy w dużym domu. Wybraliśmy dla was 5 modeli, które są warte polecenia.
Nowoczesne nianie elektroniczne wyposażone są często w monitor oddechu, kamerę czy różnego rodzaju inne czujniki (np. wilgoci czy temperatury). Wybór niani elektronicznej nie jest łatwy, ponieważ zwykle są to dosyć drogie urządzenia - najtańsze nowe modele kupimy w okolicy 200 zł, ale cena najdroższych może sięgać nawet ponad tysiąc złotych. Nie sposób określić, która niania będzie najlepsza, ponieważ wiele zależy od tego, jakich funkcji poszukujemy oraz ile jesteśmy w stanie wydać na tego typu sprzęt. Staraliśmy się więc wybrać 5 niań elektronicznych w różnych przedziałach cenowych i o różnych parametrach, tak by każdy był w stanie znaleźć w naszym zestawieniu taką, która spełni oczekiwania i potrzeby młodych rodziców.
  • VTech, Elektroniczna Niania dwukierunkowa Sówki
   Niedroga niania elektroniczna o unikalnym wyglądzie, a przy tym dostępna w bardzo korzystnej cenie. Jest jednak stosunkowo prosta, ale oferuje także kilka bardzo przydatnych funkcji, m.in. lampka nocna, 5 kołysanek, dwukierunkową komunikację oraz czujnik temperatury. Ma do 50 m zasięgu wewnątrz budynku i działa na 2 baterię typu AAA.
   Sprawdź cenę
  • XBLITZ Baby, Niania elektroniczna z monitorem
   Prosta, ale bardzo funkcjonalna niania, która umożliwia dwukierunkową komunikację między rodzicami a dzieckiem. Łatwa w obsłudze, nie wymaga podłączenia do sieci wifi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także podczas wyjazdów i wakacji. Optymalny zasięg w pomieszczeniach to 50 m. Dodatkowo urządzenie ma możliwość odtwarzania do 8 kołysanek.
   Sprawdź cenę
  • Lionelo, Babyline 5.1 Niania elektroniczna
   Niania elektroniczna wyposażona w dwie niezależne kamery, dzięki czemu mamy możliwość lepszej kontroli nad dzieckiem. Kamery przesyłają obraz, dźwięk, informacje o temperaturze oraz powiadomienia alarmujące, a dzięki trybowi nocnemu dobrze działają również przy minimalnym świetle. Dużym plusem jest pojemny akumulator oraz zasięg do 300 m wewnątrz pomieszczenia.
   Sprawdź cenę
  • Philips Avent, Niania cyfrowa z trybem nocnym i wibracją
   Solidna, dobrze oceniania przez rodziców niania elektroniczna od Philips. Wyposażona została m.in. w funkcję Smart Eco zapewniający najbardziej wydajne korzystanie z energii oraz tryb nocny. Dużym plusem jest wydajny akumulator pozwalający na 18 h pracy oraz zasięg aż do 330 m. Niania ma wbudowane również kołysanki, nocną lampkę oraz dwukierunkową komunikację.
   Sprawdź cenę
  • Babysense, Luvion Prestige Touch 2 Elektroniczna niania i monitor oddechu
   Najdroższa z polecanych przez nas niań w komplecie sprzedawana jest z z bardzo czułym monitorem oddechu dziecka. Czujnik stale monitoruje mikroruchy oddechowe przez materac w trakcie snu dziecka. Sama niania oferuje możliwość przesyłania obrazu z aż 4 kamer (w komplecie 1 kamera). Podobnie jak tańsze modele wyposażona została w szereg dodatkowych funkcji, np. możliwość odtwarzania kołysanek.
   Sprawdź cenę
autor

* *

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: