Wyciekła grafika prezentująca wydanie gry Cyberpunk 2077. CD Projekt nie oszczędza na graczach

Daniel Maikowski
Do sieci wyciekła grafika prezentująca zwartość standardowej edycji Cyberpunka 2077. Jeśli jest autentyczna, to CD Projekt RED po raz kolejny szykuje dla graczy coś wyjątkowego.
Zobacz wideo

Data premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat wciąż jest owiana tajemnicą. Wiele wskazuje na to, że ekipa CD Projekt RED zaprezentuje nowe szczegóły dotyczące produkcji w czasie niedzielnej konferencji Microsoftu na rozpoczynających się właśnie w Los Angeles targach E3 2019.

Atmosfera wokół Cyberpunka 2077 została dodatkowo podgrzana wyciekiem grafiki prezentującej okładkę oraz tzw. edycję standardową gry. W przypadku większości dużych wydawców na takie wydanie (w przeciwieństwie do edycji kolekcjonerskiej) składa się w zasadzie jedynie płyta z grą oraz pudełko.

CD Projekt podchodzi do sprawy inaczej, co udowodnił już przy okazji kolejnych części Wiedźmina. Polskie studio zazwyczaj wyjątkowo rozpieszcza graczy, dodając do gry szereg bonusów w postaci map, plakatów, grafik koncepcyjnych czy też poradników. Nie inaczej ma być w przypadku gry Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 - edycja standardowaCyberpunk 2077 - edycja standardowa fot. Discord

Cyberpunk 2077 - edycja standardowa "na bogato"

Jeśli grafika, która w piątek wyciekła do sieci, jest autentyczna (a wiele na to wskazuje), to panie i panowie z CD Projekt RED znów stanęli na wysokości zadania. W skład edycji standardowej Cyberpunka 2077 ma bowiem wejść: gra, kompendium wiedzy, mapa Night City, pocztówki i naklejki. Do tego dochodzi szereg cyfrowych bonusów: ścieżka dźwiękowa, mini artbook, podręcznik Cyberpunk 2020 oraz tapety.

Twórcy zdecydowanie nie zamierzają oszczędzać na graczach i szykują wydanie "na bogato". Aż strach pomyśleć, jak będzie się prezentować kolekcjonerskie wydanie gry, którego z pewnością nie zabraknie.

Wyciek grafiki (kontrolowany lub nie) może oznaczać jeszcze jedno. Zazwyczaj wydawcy przygotowują tego rodzaju materiały w momencie, gdy są już przygotowani do rozpoczęcia przedsprzedaży danej gry.

Jeśli ta zasada sprawdzi się również w tym przypadku, to już w niedzielę wieczorem  dowiemy się, kiedy Cyberpunk 2077 trafi na sklepowe półki. Czy premiera odbędzie się jeszcze w tym roku? Byłoby to oczywiście ogromne zaskoczenie, ale takiego scenariusza dziś całkowicie wykluczyć nie można.

Więcej o: