Fortnite i GTA 5 zdeklasowane. W 24 godziny Teamfight Tactics ma najwięcej widzów na Twitch

Nowy tryb gry w League of Legends miał wczoraj premierę na serwerze testowym platformy LoLa. Teamfight Tactic w dobę przebił oglądalność takich popularnych produkcji jak Grand Theft Auto 5 czy Fortnite.

Nowy tryb gry w League of Legends zadebiutował wczoraj na serwerze testowym LoLa. Każdy aktywny użytkownik, który zarejestrował się na stronie, mógł sprawdzić nową rozgrywkę Teamfight Tactics.

Teamfight Tactics, Tryb w League of Legends, pobił rekordy popularności gier Fortnite czy GTA 5

Kilku popularnych streamerów zdecydowało się pokazać innym użytkownikom, jak wyglądają szczegóły gry Teamfight Tactics. Nagrania prezentujące rozgrywki zostały m.in. udostępnione na platformie Twitch, gdzie gra bije rekordy popularności.

W ciągu doby Teamfight Tactics przebiło liczbę widzów takich produkcji jak Fortnite, GTA 5, a nawet League of Legends. Product Manager gry Richard Henkel za pośrednictwem Twittera pokazał statystykę oglądalności. Teamfight Tactics obejrzało już 149 tysięcy widzów - podobną liczbę wyświetleń na Twitchu ma GTA 5. Z kolei Fortnite i League of Legends do tej pory miało około 130 tysięcy wejść.

Jak podaje portal gry-online.pl Teamfight Tactics ma zadebiutować na oficjalnych serwerach streamingowych w nocy z wtorku na środę (25-26 czerwca). Gra inspirowana jest partią szachów - w grze używani są jednak bohaterowie League of Legends, którzy zastępują klasyczne piony i figury szachowe. Jak czytamy na oficjalnej stronie League of Legends - Potyczki Taktyczne to oparta na rundach gra strategiczna, w której wraz z siódemką przeciwników startujesz w otwartym wyścigu, polegającym na stworzeniu jak najmocniejszej drużyny, która będzie za ciebie walczyć. Cel: nie odpaść i utrzymać się do końca na placu boju. Poniżej udostępniamy zapis rozgrywki Teamfight Tactics.

 
Więcej o:
Komentarze (3)
Fortnite i GTA 5 zdeklasowane. W 24 godziny Teamfight Tactics ma najwięcej widzów na Twitch
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  A ja w SharkQuest przez FLeetcha doszłam do Court Diablo Six i scrosssowałam Loop Spaceloom przeswitchowawszy się streamem aż do Sky Totems Arch-arcade w formacji G&R.
  Więc daję cool hand dla Teamfight Tactics i dla tych co na Twitchu mają ledwie GTA 5. Doldrumy za sequelami mnie też robią zaledwie jak Witchhunt pod protokołem Axe Killers. O! :)

  P.S> Jeżeli Redakcja jest w urgencjonalnym demandzie podobnie ekscytujących artykułów in bulk, to proszę u mnie zaorderować, a jestem gotowa pisać podobne jak Red. NPK banialuki codziennie za umiarkowany prajs 1 bitcoin per text per dej, pardon, day.
  Liczni Czytelnicy o IQ ex-tenisisty Janowicza będą mieli gwarantowany ekscajtment.

 • haha-to-ja

  Oceniono 1 raz 1

  biznes i technologie poważna sprawa :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX