Epic Games Studio: Znakomita polska gra "This War of Mine" do pobrania za darmo. Trzeba się spieszyć

Epic Games Store oferuje swoim użytkownikom kolejne darmowe gry. Do 1 sierpnia, nie płacąc ani złotówki, można pobrać dwie gry - "This War of Mine" i "Moonlighter".
Zobacz wideo

Gry "This War of Mine" oraz "Moonlighter" można dodać za darmo do biblioteki w Epic Games Store od 25 lipca do 2 sierpnia 2019 roku (do godziny 16:59). Za obiema tymi produkcjami stoją polscy twórcy z 11 bit studios. Obie te gry prezentują podjęty przez siebie temat w dość nietypowy sposób.

Epic Games Studio udostępnia za darmo "This War of Mine" i "Moonlightera". Co to za gry?

"This War of Mine" to gra wojenna. Jest jednak inna od większości gier poruszających temat konfliktów zbrojnych, bo pokazuje wojnę z perspektywy cywila. Nie bez powodu na okładce gry czytamy: "Na wojnie nie każdy jest żołnierzem". Gracze mogą zagrać grupą zwykłych obywateli, którzy starają się przeżyć w oblężonym mieście. Postaci, którymi przyjdzie nam grać, będą zmagać się z takimi problemami, jak brak żywności, lekarstw oraz nieustające zagrożenie ze strony snajperów i szabrowników.

 

"Moonlighter" to gra RPG z elementami rogue-lite. Głównym bohaterem, w którego wciela się gracz, jest Will - sklepikarz pochodzący z niewielkiej, kupieckiej wioski, którego pracą jest zaopatrywanie poszukiwaczy przygód. Gra "Moonlighter" odpowiada na pytanie, skąd kupcy i sklepikarze, których spotykamy w wielu grach, mają towary, które nam sprzedają.

 

Darmowe gry w Epic Games Store. Jakie będą kolejne tytuły do pobrania za 0 zł?

Wiemy już, jakie będą kolejne darmowe gry udostępnione przez Epic Games Store. Od 2 do 9 sierpnia będziemy mogli dodać do swojej biblioteki dwa tytuły - będzie to gra "Alan Wake" stworzona przez Remedy Entertainment oraz "For Honor" studia Ubisoft. 

Więcej o: