"GNOG" zupełnie za darmo w Epic Games Store. Trzeba się jednak pospieszyć

Tylko do 15 sierpnia można zupełnie za darmo pobrać grę "Gnog" na platformie Epic Games Store. Za kilka dni na platformę trafią kolejne dwa interesujące tytuły.
Zobacz wideo

"GNOG" to gra logiczna 3D umiejscowiona w tajemniczym świecie zabawek. Gra wykorzystuje technologie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, a za jej stworzenie odpowiada niewielkie studio KO_O."Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy" - zachęcają twórcy tego tytułu.

"GNOG" za darmo na Epic Games Store. Jak pobrać?

Do 15 sierpnia grę "GNOG" można pobrać zupełnie za darmo. Aby ją zgarnąć, należy założyć darmowe konto na platformie Epic Games Store, a następnie dodać grę do swoje biblioteki w serwisie.

"Hyper Light Drifter" i "Mutant Year Zero: Road to Eden" już od 15 sierpnia

Już za kilka dni z serwisu Epic Games Store będzie można natomiast pobrać za darmo dwie kolejne gry - "Hyper Light Drifter" oraz "Mutant Year Zero: Road to Eden".

"Light Drifter" to przygodówka w stylu najlepszych 16-bitowych klasyków, ze zmodernizowaną mechaniką rozgrywki i projektami na znacznie większą skalę. "Mutant Year Zero: Road to Eden" to z kolei taktyczna gra łącząca w sobie walkę turową z eksploracją w czasie rzeczywistym, fabułą, skradaniem się i strategią.

Więcej o: