Gry dostępne we wrześniu na PS Plus i Xbox Live Gold: m.in. "Batman" i "Hitman"

Sony i Microsoft przedstawiły listę kolejnych gier udostępnianych w ramach abonamentu. Jakie gry czekają na użytkowników posiadających PlayStation Plus i Xbox Live Gold?
Zobacz wideo

Xbox Live Gold (Microsoft) i PlayStation Plus (Sony) to dodatkowo płatne usługi lojalnościowe dla użytkowników posiadających konsole Xbox i PS. Wykupienie abonamentu oznacza benefity, w tym dostęp do nowych gier, które dla tych użytkowników udostępniane są bez dodatkowych opłat. Jak wygląda oferta tych firm na wrzesień?

Oferta PlayStation Plus na wrzesień 2019 - "Batman: Arkham Knight" i "Darksiders III"

Pierwszą z udostępnionych we wrześniu gier dla użytkowników PlayStation Plus jest gra "Batman: Arkham Knight", czyli najnowsza gra inspirowana historią o mrocznym rycerzu. W tej części Batman musi walczyć ze swoim dawnym wrogiem. Scarecrow umieścił w Gotham City bomby z toksyną strachu. Opustoszałe miasto zajmują przestępcy, np. Harley Quinn czy Pingwin, którzy jednoczą się w walce z Batmanem.

 

Kolejną grą jest "Darksiders III", trzecia odsłona z tej serii. W niej gracze wcielają się w Furię - reprezentantkę magii, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między dobrem i złem na Ziemi. Aby tego dokonać musi pokonać Siedem Grzechów Głównych oraz inne drobne grzechy świata. Furia poza magicznymi mocami dysponuje też biczem, a im więcej stoczy walk, tym jest bardziej biegła w ataku i unikach.

Oferta Xbox Live Gold na wrzesień 2019 - "Hitman", "We Were Here", "Earth Defence Force 2025" i "Tekken Tag Tournament 2"

Posiadacze Xboxa będą mogli od września zagrać m.in. w grę "Hitman: Kompletny pierwszy sezon". Jest to pierwszy sezon gry "Hitman", która oferuje ponad 100 godzin rozgrywek. Gracze w tej części mają udostępnione wszystkie lokalizacje, epizody gry, misje dodatkowe, wyznania i kontrakty z pierwszego sezonu, które obejmują m.in. Prolog oraz lokalizacje: Francję, Włochy, Maroko, Tajlandię, USA i Japonię. Gracze wcielają się w postać Agenta 47, który zajmuje się zabójstwami na zlecenie.

 

Druga gra to "We Were Here", czyli rozgrywka logiczna dedykowana dla dwóch osób. Gracze wspólnie starają się wydostać z zamku - pierwszy gracz jest uwięziony, a drugi ma dostęp do większego fragmentu twierdzy. Tylko wspólnymi siłami będą mogli wydostać się na wolność. Po drodze zawodnicy muszą rozwiązywać zagadki logiczne.

Na Xboxa 360 udostępniono również "Earth Defence Force 2025", w której gracze muszą walczyć z gigantycznymi kosmitami-owadami. Gra toczy się w przyszłości, gdzie ludzkość mierzy się z istotami pozaziemskimi. Kosmici nie mają wobec graczy pokojowych zamiarów - dlatego jednostka Earth Defence Force musi je pokonać. Czwartą grą również na Xboxa 360 (obydwie zgodne z Xboxe One) jest gra "Tekken Tag Tournament 2", w której gracze biorą udział w kilkuosobowych walkach. Bohaterowie Tekken stają do walki o tytuł mistrza turnieju. 

Więcej o: