Epic Games Store ze świetną ofertą. Gry z serii Batman do pobrania za darmo

Aż sześć gier z Batmanem w roli głównej jest do pobrania za darmo na stronie Epic Games Store. Wyjątkowa promocja potrwa jednak tylko do 26 września.
Zobacz wideo

Seria gier, w której głównym bohaterem jest Batman, posiada sporą rzeszę fanów. Dlatego też z niemałym entuzjazmem spotkała się oferta promocyjna od Epic Games Store. Firma oferuje aż sześć gier do pobrania za darmo; łączna cena to 418 złotych.

Gry z serii Batman pobrania za darmo. Gdzie można to zrobić?

Na 6 tytułów składają się dwie trylogie, Batman: Arkham Collection oraz LEGO Batman. W skład pierwszej wchodzą Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight, natomiast drugiej - The Videogame, DC Super Heroes oraz Beyond Gotham. 

Pobranie gry jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Epic Games Store, na której wyświetli się informacja o promocji. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do systemu i pobranie gier, które będą aktywne w naszej bibliotece również po zakończeniu promocji. 

Przeczytaj także: GTA San Andreas do pobrania za darmo. Wspaniały prezent od Rockstar dla fanów gry

Najnowszą z proponowanych gier jest Batham Arkham Knight będąca na rynku od 2015 roku. O ile z uruchomieniem gry nie powinno być problemu na dowolnym sprzęcie, to z wyświetleniem grafiki na najwyższych ustawieniach detali może być ciężko na niektórych komputerach. Wymagany jest dwurdzeniowy proces taktowany zegarem 2,4 GHz, karta graficzna NVIDAI GeForce 8800 lub ATI Radeon HD 3800 z 512 MB pamięci. 

Więcej o: