HBO Go podrożeje od końca listopada. W zamian ma pojawiać się więcej tytułów

HBO GO od następnego okresu rozliczeniowego będzie droższe. Z dniem 21 listopada za dostęp do usługi zapłacimy 5 zł więcej niż dotychczas. W zamian na platformie ma pojawiać się więcej amerykańskich i europejskich produkcji.
Zobacz wideo

Dotychczas za dostęp do HBO Go trzeba było zapłacić 19,90 zł za każdy miesiąc. Od 21 listopada cena ta skoczy do 24,90 zł miesięcznie. Nie zmieniają się zasady bezpłatnego trialu. Darmowy okres próbny wciąż będzie trwał siedem dni, po których nowi użytkownicy będą płacić zgodnie z nowym cennikiem. Firma uzasadnia decyzję wprowadzeniem do oferty w naszym kraju większej liczby amerykańskich produkcji HBO jak "Watchmen". Coraz większe nakłady idą także na produkcje europejskie, w tym m.in. na polskie seriale. Już niedługo HBO ma pokazać trzeci sezon rodzimego hitu “Wataha”. W związku z rosnącymi kosztami produkcji oraz zakupem licencji na kolejne tytuły, platforma zdecydowała się podnieść cenę adekwatnie do wydatków.

HBO GO to wiodąca platforma VOD

Obok Netflixa i Amazona Prime, HBO GO to najważniejszy gracz na rynku streamingu filmów i seriali. Niedługo w tej stawce może namieszać Disney+, chociaż start platformy rozczarował szefostwo. HBO nie chce stać z założonymi rękoma i przyglądać się zmianom na rynku, dlatego zaplanowało uruchomienie usługi HBO Max. Obecnie na jedynej platformie streamingu od HBO znajduje się około 800 filmów i 200 seriali. Nowa usługa ma być rozszerzona o klasyczne produkcje jak "Czarnoksiężnik z krainy Oz" czy "Obywatel Kane" oraz o seriale, wśród których znajdą się wszystkie odcinki "Przyjaciół".

Start platformy przewidziano na wiosnę 2020 r. Serwis od początku swojego działania ma oferować 10 000 godzin materiałów wideo. Szefowie HBO nie uważają, że będzie to konkurencja dla HBO GO. HBO Max ma być uzupełnieniem podstawowej usługi. Pierwsze pokazy zaplanowano na 29 października. Niestety na razie nie ma planów wprowadzenia platformy w Europie.

Więcej o:
Komentarze (13)
HBO Go podrożeje od końcówki listopada. W zamian ma pojawiać się więcej tytułów netflix amazon prime vod
Zaloguj się
 • miki331

  Oceniono 1 raz 1

  HBO jest na równi pochyłej i nie widać szans na poprawę !
  Zdecydowanie odradzam . Nie warte tych pieniędzy !!

 • arey

  Oceniono 4 razy 0

  Netflix to 13 zł a HBO to 12,50 - ceny zrównały się, a więc tylko oferta i jakość. Oferta HBO o głowę lepsza, a jakość o głowę gorsza od Netfilxa.

 • junk92508

  0

  HBO Go to Gra o Tron, Big Bang Theory i Young Sheldon, Czernobyl i dojdą Przyjaciele znikną filmy Disany

 • kaaarooll

  Oceniono 8 razy 0

  a dzwiek 5.1 w koncu jest? jak sprawdzalem ostatnio z pol roku temu, to wciaz byl tylko stereo...

 • ton_y

  Oceniono 7 razy -3

  Zasadniczo oferta hbo jest raczej smutna. Jak chcesz coś obejrzeć to nie ma nic ciekawego. Jadą na Grze o tron i prau innych, ale wybór jest wąski.

 • c.t.k

  Oceniono 9 razy -3

  Jak znam życie będzie tak: HBO Go podrożeje, ale za nowości i tak trzeba będzie płacić dodatkowo

 • adok1103

  Oceniono 8 razy -4

  Ja mam HBO Go i szczerze oferta jest kiepska w większości to stare słabe filmy do tego bałagan gatunkowy. Słabo Panowie słabo

 • francik0

  Oceniono 6 razy -4

  Wataha hit, chyba kit. HBO Go drożeje, właśnie zrezygnowałem, brawo wy.

 • trog73

  Oceniono 8 razy -6

  HBO - zenada jesli chodzi o oferte (placisz i robia ciebie w trabe).
  Do netflixa im daleko ..... bardzo daleko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX