The Elder Scrolls: Online dostępne za darmo. Rozpoczął się bezpłatny tydzień z grą

Od 6 listopada przez tydzień można testować The Elder Scrolls: Online zupełnie za darmo. Oferta skierowana jest do nowych graczy oraz tych, którzy już kiedyś mieli okazję przetestować produkcję studia ZeniMax Online.

Od wtorku można grać za darmo w The Elder Scrolls: Online. Z okazji można skorzystać na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 zupełnie bez ograniczeń. Niestety to samo nie dotyczy osób, które chcą uruchomić produkcję na konsoli Xbox One - tutaj by grać przez najbliższy tydzień za darmo, trzeba posiadać konto Xbox Live Gold. To doskonała okazja, żeby przekonać się do gry i być może wykupić stały abonament. Jeśli ktoś się na to zdecyduje, będzie mógł rozpocząć rozgrywkę od momentu, w którym skończył próbny okres. Podobne zasady obowiązują osoby, które już kiedyś grały w The Elder Scrolls: Online, ale z jakiegoś powodu zrezygnowały. Korzystając z bezpłatnego dostępu, osoby te będą mogły skorzystać ze swoich poprzednich osiągnięć. Ponadto każdy, kto dopiero stworzył konto, dostanie na start 500 koron, które są walutą w świecie gry.

The Elder Scrolls: Online to sieciowa wersja kultowej gry

The Elder Scrolls to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier wideo w historii. Do dzisiaj powstało aż pięć odsłon. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością. Ostatnia część, oznaczona podtytułem Skyrim, miała premierę w 2011 roku. Trzy lata później zdecydowano się wykorzystać popularność serii i powstała jej wersja sieciowa, czyli The Elder Scrolls: Online. Grę przyjęto z mieszanymi uczuciami, ale wersja na komputer ostatecznie ma 71 punktów na metacritic, co jest przyzwoitym wynikiem. Wysoko oceniane są dwa dodatki do tego tytułu - Morrowind i Summerset, które na metacritic zgromadziły odpowiednio 77 i 83 punkty.

>>Możesz jeździć małym crossoverem w zasadzie do ręki. Wyjaśniamy czy samochód na abonament ma sens

Zobacz wideo
Więcej o: