Promocja i darmowe gigabajty w Play. Żeby je zdobyć należy... potrząsnąć telefonem

Play wprowadził możliwość poszerzenia swojego pakietu internetowego w listopadzie oraz grudniu. Dodatkowe gigabajty możecie zdobyć w akcji "Shake for Play". Wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji i potrząsnąć telefonem.
Zobacz wideo

Darmowe gigabajty do pakietu internetowego można zdobyć na różne sposoby, w zależności jaką akcję zorganizuje operator. Firmy starają się, żeby tego rodzaju promocje były kreatywne i zróżnicowane, by zwrócić na siebie uwagę klienta. Oprócz tego, przeważnie mają jakiś ukryty cel, który raczej nie jest zbyt trudny to odgadnięcia. Play tym razem chce zachęcić swoich abonentów, do korzystania ze swojej aplikacji - Play24.

Promocja w Play. Jak zdobyć darmowe gigabajty?

Trzeba przyznać, że Play wpadł na prosty, ale dość niecodzienny pomysł. Darmową paczkę internetu można uzyskać przez... potrząsanie telefonem. Oczywiście, do tego jest potrzebna aplikacja operatora, która potrząsanie wykryje. Aplikacja Play24 na telefonie musi być zainstalowana w wersji 6.8 lub nowszej. Wtedy naszym oczom w zakładce “Dla Ciebie” ukaże się trudny do przeoczenia kafelek z napisem “Shake to Play”. Promocja jest dostępna dla zdecydowanej większości ofert na kartę MIX oraz abonamentów. Jeśli nie widzicie możliwości potrząsania dla darmowych gigabajtów, możecie mieć starą wersję aplikacji lub oznacza to, że wasza oferta nie łapie się na promocję, co możecie sprawdzić w regulaminie.

embed

W listopadzie za potrząsanie możecie otrzymać dodatkowy 1 GB na transmisję danych, który można wykorzystać do końca okresu rozliczeniowego lub w ciągu 30 dni w przypadku ofert na kartę. W tym drugim przypadku dodatkowym wymogiem jest posiadanie ważnego konta na rozmowy wychodzące oraz co najmniej jednej złotówki w Pakiecie Złotówek. W grudniu, w ten sam sposób, będzie można zdobyć za darmo 2 GB. Łącznie więc do zgarnięcia są 3 GB danych. Aplikacja Play24 jest dostępna na smartfony z Androidem i iPhone'y, a ponadto skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych,jak i biznesowych.

Więcej o: